Tuvana Türkay'dan Alper Potuk'a ikinci şans (Benden Duymuş Olmayın)

Eylem İpek Şafak Benden Duymuş Olmayın köşesinde yazdı... Alper Potuk ve Tuvana Türkay yeniden barıştı 

10 Mart 2018, Cumartesi 05:00
A A
Eylem İpek Şafak

Eylem İpek Şafak

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile yaşadığı büyük aşk ayrılıkla noktalanan oyuncu Tuvana Türkay, sevgilisinin barışma çağrılarına daha fazla kayıtsız kalamamış.

Aylardır eski sevgilisini ikna etmeye çalışan Alper Potuk, iddialara göre Tuvana Türkay’ın annesi Armağan Hanım’ı devreye sokarak barışmayı başarmış.

Alper Potuk, Tuvana Türkay’ın Bağdat Caddesi’ndeki evine gelerek güzel oyuncuya evlenme teklif etmiş. Yakın dostlarına, “Alper’i çok seviyorum” diyen Tuvana Türkay, sevgilisine bir şans daha vermeye karar vermiş.

HAMİLE DEĞİL BEL FITIĞI

HAMİLE DEĞİL BEL FITIĞI

Burak Özçivit ile 1 Temmuz 2017’de dünya evine giren Fahriye Evcen, evlilik sonrası kilo alınca “Acaba hamile mi?” diye merak konusu olmuştu.

Bir yıldır bel fıtığı tedavisi gören Fahriye Evcen’in kullandığı kortizonlu ilaçlar, kilo almasına neden olmuş. Durum bundan ibaretmiş.

Emre Çolak Helin’in peşinde

Emre Çolak Helin’in peşinde

İspanya’nın Deportivo La Coruna takımında oynayan futbolcu Emre Çolak, Hülya Avşar’ın kardeşi Helin’in peşindeymiş.

Bir süredir Helin Avşar’ın gittiği yerleri öğrenerek soluğu orada alıyor, karşılaşmak için fırsat kolluyormuş. Henüz çabalarının karşılığını alamasa da pes etmeye niyeti yokmuş.

20 dakikada 20 bin lira

20 dakikada 20 bin lira

Mustafa Sandal ile evliliğinin bitmesine aşırı harcamalarının neden olduğu iddia edilen Emina Jahovic, geçen haftayı alışverişle geçirmiş.

Mustafa Sandal’dan kalan Çubuklu’daki 15 milyon liralık lüks villada yaşamaya devam eden Emina Hanım, duyduğuma göre Acıbadem, Akasya AVM’deki bir dekorasyon mağazasında 20 dakikada 20 bin lira harcamış.

BEBEK GELİYOR

BEBEK GELİYOR

Amerika-Miami’de yaşayan, tatillerde İstanbul’a gelen sosyetik güzel Süreyya Yalçın, 2 buçuk aylık hamileymiş.

Ocak 2016’da Hataylı iş adamı Ozan Baran ile evlenen Süreyya Hanım, anne olacağını çevresinden saklıyormuş. 36 yaşındaki sosyetik güzel bol bol bebek alışverişi yapıyor, yakınlarına “Hamile olduğumu aman kimse duymasın” diyormuş.

UĞURLAR OLSUN

UĞURLAR OLSUN

Çağatay Ulusoy’un rol aldığı, Netflix’in ilk yerli dizisinin çekimleri İstanbul’da başladı. Oyuncunun meğer bir uğuru varmış. Her başladığı dizide setin ilk günü aynı sweatshirt’ü giyiniyormuş.

Yeni dizinin çekimlerinin ilk günü de uğurundan vazgeçmemiş. Çağatay Ulusoy bu geleneği 2011-2012’de oynadığı ‘Adını Feriha Koydum’ dizisinden beri devam ettiriyormuş.

Yeni sevgiliye su gibi harcıyor

Yeni sevgiliye su gibi harcıyor

Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin, yeni sevgilisi Sima Tarkan için kesenin ağzını açmış.

Çift bir aydır tatilde. Önce Bahama adalarına gitmişlerdi. Şimdi ise New York’ta keyif yapıyorlar. Kentin en ünlü otelleri arasında yer alan, geceliği 7 bin lira olan The Plaza’da kalıyorlar.

Oğulcan, annesi Seda Sayan’ı görüntülü arayarak sevgilisi ile tanıştırmış.