Tuzağa düşürdü

Hülya Avşar önceki gece yayınlanan programında Okan Bayülgen'i sorularıyla tuzağa düşüreceğini, ağzından laf alacağını sanıyordu

14 Ekim 2009, Çarşamba 05:00
A A

10 BİN TL'YE TENEZZÜL ETMEM

Okan Bayülgen, Hülya Avşar’ın önceki gece Habertürk’teki programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Bayülgen “Eşim Şirin ile 10 yıl evli kalırız. Sonra bitecek anlamında söylemiyorum. Evlilikten çok şey beklememek gerek. Bu konuda eşimle aynı fikirdeyiz” dedi.

Okan Bayülgen 1 aylık kızı İstanbul için de şunları söyledi: “Kızımın fotoğrafının satılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ama bana Angelina Jolie-Brad Pitt’in çocuğu için verdikleri 10 milyon dolar gibi bir para teklif ederlerse alırım. Çeşitli yardımlarda bulunurum. Ama 10 bin lira vereceksen tenezzül etmem.”

VE TANSİYON YÜKSELİYOR!

Hülya Avşar’ın “Şirin senin neyini beğenmiş?” sorusuna şaşıran Okan Bayülgen “İnanılmaz seksi vücudumu beğenmiş” diye espri yaptı. Hülya Avşar “Seni tanıyınca belki de ‘Allah kahretsin, ben bu adamı mı hayal etmişim?’ diyecek” sözleriyle tansiyonu yükseltti.

Ama tuzağa da düştü. Çünkü Okan Bayülgen, Hülya Avşar’a, bir anda 2005’te boşandığı, kızı Zehra’nın babası Kaya Çilingiroğlu ile ilgili sorular yöneltmeye başladı.

‘SAHTEKARLIK YAPMA HÜLYA’

Bayülgen: Çocuk projen olmasa Kaya ile evlenir miydin?

Avşar: Hiç öyle bir projem yoktu. Doğuverdi kendiliğinden.

Bayülgen: Sahtekarlığı bırak!

Avşar: Nasıl yani? Hamile kalıyorsun, oluveriyor.

Bayülgen: Allah vermiş oluyor, o başka bir şey. Avşar: Hamile kalacağım demedim, kaldım.

Bayülgen: Özelinize girmek istemem ama her hamile kaldığınızda doğurmadınız değil mi? (GÜLÜŞMELER) Avşar: Okan!!!

(Televizyon Gazetesi)

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;