Twitter'da şöhretli sözler

Kızım olursa Maya, Oğlum olursa Uzay koyacağım adını!... Keşke böyle günlerde herkes evine sokaktan bir kedi ya da köpek alsa... Ve hava ısınsa bile birlikte yaşamaya devam etse...

30 Aralık 2012, Pazar 05:00
A A

Demet Akalın Kurt @DemetAkalin Kızım olursa Maya, Oğlum olursa Uzay koyacağım adını!

Ömür Gedik @omurgedik Keşke böyle günlerde herkes evine sokaktan bir kedi ya da köpek alsa... Ve hava ısınsa bile birlikte yaşamaya devam etse...

Berna Laçin @bernalacin35 Futbola dair: GS’ın çektiği ballı kuraya çok sevindim. Meirelles’in müebbet cezasına bir anlam veremedim.

Murat Boz @MuratBoz Kontrolsüz silahlanmanın ulaştığı son nokta! Toplu çocuk, bebek katliamları, bireysel silahlanmaya HAYIR!!!

Gülben Ergen @GeErgen Yıkan yeniden inşa etme görevini verir sana... Av mısın? Avlanan mı? Avlayan mı? Bulabilmen için...

Kıvanç Tatlıtuğ @kivanctatlitug Konuşan bir insan değilim halbuki ama açın bakın gazeteleri, ne de çok şeyler söylemişim ‘benim’ haberim olmadan, yazık.

Özge Ulusoy @ozgeulusoyresmi Özge Ulusoy Küçükken kar tutsun isterdim zor durumdakileri akıl edemezdim şimdi isteyemiyorum...

Hilal Cebeci @hilalcebeciii 3.1.4.1.6 koskoca pi sayısının başlama rakamına bakın 31 YAZIKLAR OLSUN! Bizle resmen yüzyıllar boyu kafa geçilmiştir.

Nil Karaibrahimgil @Niltakipte Bir şey ters mi gidiyor? Hemen güzel giden bir şeye yönel, bak nasıl bütün üzümler birbirine baka baka şekerleniyor. Her şey bal gibi oluyor ;)

Ece Erken @eceerken
Biz Beşiktaşlılar duygusalız!!! Bazen futbolcunun oynadığı oyundan, armayı öpmesi, taraftara saygısı hepsinin önüne geçer, ne yapalım biz böyleyiz.

(23.12.2012 tarihli Posta Karnaval'dan alınmıştır.)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.