Ukrayna'da öldürülen Türk ile ilgili yeni gelişme!

Ukrayna’da Dorukhan Ünal adlı bir Türk vatandaşı yakılarak öldürüldü. Dorukhan Ünal’ın 2’si Türk 4 kişi tarafından öldürüldüğü ve cinayete satanist süsü verildiği öğrenildi

22 Kasım 2017, Çarşamba 08:52
A A
Ukrayna’nın Odessa kentinde 18 Kasım Cumartesi günü işlenen cinayet 3 gün sonra ortaya çıktı. Ukrayna basınında yer alan haberlere göre, Nishchinsky Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanın 8. katında 25 yaşındaki bir Türk vatandaşı önce başına aldığı darbeyle öldürüldü, ardından cesedi yakıldı. Öldürülen kişinin Ukrayna’ya insan ticareti yapmak için geldiği ve köyleri dolaşarak genç kızları para karşılığında kandırmaya çalıştığı iddia edildi.
 

ZANLILAR UYUŞTURUCU SABIKALI


Cesedin bulunmasının ardından Odessa Savcılığı açıklama yaptı. Açıklamada cinayetin 2 Türk, bir İtalyan ve bir Azerbaycan vatandaşı tarafından işlendiği, olay yerinde ise satanistlerin kullandığı pentagram sembolünün, mumların ve satanist ayinlerinde kullanılan farklı materyallerin bulunduğu kaydedildi. Savcılık olaya satanist ayini süsü verilmiş olabileceğini belirtirken zanlıların daha önceden uyuşturucu ve insan ticaretinden sabıkalı oldukları öğrenildi.


'PERİŞAN HALDEYİZ'


Öldürülen Türk vatandaşının ise 25 yaşında Ankara'da yaşayan Dorukhan Ünal olduğu öğrenildi. Ankara’da günlük ev kiralama işi yapan ve evli olan Dorukhan Ünal’ın eşi ise 3 gün önce sosyal medyadan eşinden haber alamadığını duyurmuştu. Vatan gazetesine konuşan acılı kadın, eşinin 8 Kasım’da iş için Ukrayna’ya gittiğini ancak haber alamayınca elçiliğe başvurduklarını söylerken, ‘Ölüm haberini aldık ama nasıl öldüğü hakkında kimse bize bilgi vermemişti. Perişan haldeyiz’ dedi.


Ukrayna'da ayinli cinayet: Dört Türk, bir Türk'ü öldürüp cesedini yaktı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;