Ukrayna Savunma Bakanlığı'nın 'seks tavşanı' avukatı

Ukrayna Savunma Bakanlığı’nda avukat olarak görev yapan Aleksandra Makareviç’inn sosyal medyada paylaştığı müstehcen fotoğraflar olay yarattı. Makareviç, fotoğrafları nedeniyle 'seks tavşanı' olarak adlandırıldı  

05 Ekim 2017, Perşembe 18:18
A A

Ukrayna Savunma Bakanlığı’nda avukat olarak çalışan Aleksandra Makareviç’in sosyal medyada paylaştığı 'özel' fotoğraflar tartışmalara neden oldu. 

29 yaşındaki Makareviç'in tavşan maskesi ve seksi giysilerle poz verdiği görüntüler, sosyal medyada ‘seks tavşanı' olarak anılmasına yol açtı. 

'HER ŞEYE RAĞMEN MUTLUYUM'

'HER ŞEYE RAĞMEN MUTLUYUM'

Makareviç, fotoğraflarının Ukrayna Devlet Başkanı Pyotr Poroşenko'yu kızdırmasından korkmadığını da "Devlet Başkanı herkesin canına okurken her şey normal, tavşan kulaklı bir avukat ise Ukrayna halkı için utanç ve rezalet oluyor. Her şeye rağmen kırılmıyorum, mutluyum" sözleriyle dile getirdi. 

Seksi avukat Makareviç, Soçi'de tatil yapmayı sevdiğini, Moskova'nın da en sevdiği şehir olduğunu söylüyor. 

Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yaşayan Makareviç'in tavrı, kimileri tarafından tepki ile karşılanırken, kimileri tarafından destek görüyor. 

'EMİNİM HER ŞEYDE BAŞARILI OLMUŞTUR'

'EMİNİM HER ŞEYDE BAŞARILI OLMUŞTUR'

Bir sosyal medya kullanıcısı, seksi avukatın paylaşımının altına 'Eminim bu akıllı ve yetenekli genç kadın hayatındaki her şeyde başarılı olmuştur' şeklinde yorum yaptı.(Kaynak:Sputnik)