Ulan çıkar şu yeğenini!

Münevver'in babası, katil zanlısının amcası Hayyam Garipoğlu'na "Ulan çıkar şu yeğenini. Paçavraya çeviririm seni" dedi

01 Eylül 2009, Salı 10:22
A A

HAYYAM BEY’İN İDDİALARI

3 Mart’ta başı kesilerek öldürülen liseli Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, dün Kanal D’de Seda Sayan’ın programına katıldı. Münevver’in katil zanlısı olan ve hâlâ bulunamayan sevgilisi Cem Garipoğlu’nun amcası Hayyam Garipoğlu da yayına telefonla bağlandı ve “Bu cinayeti fabrikalarımızı ele geçirmek isteyen çok uluslu güçler gündemde tutuyor” dedi.

‘ULAN ÇIKAR YEĞENİNİ’

Bunun üzerine Süreyya Karabulut sinirlendi ve Hayyam Garipoğlu’na “Ulan çıkar şu yeğenini. Paçavraya çeviririm seni. Haysiyetli isen yeğenini ortaya çıkarırsın. Şimdi ağzımı açtırmayın. Garipoğlu finanse etmemiş olsa 180 gün nerede saklanır bu çocuk? İpliğinizi pazara çıkaracağım. Sen önce bu çocuğu getir adalete teslim et, sonra başsağlığı dilersen ben kabul ederim” diye konuştu.

ARACILIK YAPAN YAYINDA

Seda Sayan, Süreyya Karabulut ile Hayyam Garipoğlu arasında hellallik parası konusunda aracılık yaptığını iddia eden Cemil Baran’ı da yayına çıkardı. Gaziantep’te gazetecilik yapan Cemil Baran, “Hayyam Garipoğlu benimle Süreyya Bey’e haber gönderdi. Olayı kapatsın ve ailesini hedef göstermesin diye Süreyya Bey’e para teklif etti. Bu teklifi de ben ilettim” dedi. Süreyya Karabulut, Hayyam Garipoğlu’ndan 3 milyon euro hellallik parası istediğini önceki gün açıklamıştı.

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;