Ümit Erdim'den korkutan kaza

İzmir Ülkü Park’ta organize edilen V1 Challenge sezon açılış yarışında ekranların sevilen yüzü Ümit Erdim rakibiyle yaşadığı çarpışmada yürekleri ağızlara getirdi

17 Temmuz 2017, Pazartesi 17:17
A A
V1 Challenge’ın 7. Sezonu açılış yarışında oyuncu Ümit Erdim de start aldı. Önceki yıllarda da bu şampiyonada pilot olarak yer alan Ümit Erdim, yarışa şanssız bir başlangıç yaptı.

Sıralama turlarında aracının sağ arka tekerliği kopan Ümit Erdim, otomobilde gerekli tamirat yapıldıktan sonra yarıştaki yerini aldı.
15 pilotun mücadele ettiği günün ikinci yarışında Ümit Erdim, 6. sıradan start aldı ve rakibini geçmek isterken daha ilk virajda tehlikeli bir kaza yaptı.


Üç sporcunun çarpışmasıyla yoldan çıkan araçlar pist kenarında lastiklere çarparak ancak durabildi.Yarışın daha başında yaşanan bu kaza sonrasında otomobili büyük hasar alan Ümit Erdim ve diğer iki rakibi yarışa devam edemedi. Tüm güvenlik önlemlerinin alındığı yarış otomobilinden hiçbir sorun yaşamadan inen Ümit Erdim, 20 Ağustos’ta İzmir’de yapılacak ikinci ayak yarışıyla sezona devam edecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;