Umut Bulut'un eşinden suç duyurusu

Trabzonsporlu futbolcu Umut Bulut'un eşi Esma Bulut, kocasının kendisini dövdüğü, boğazını sıktığı ve saçından tutarak sürüklediği iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu

Umut Bulut'un eşinden suç duyurusu

Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı’na müracaat eden Esma Bulut’un (26), 7 Ocak 2010’da, babası "Süleyman" ile Çanakkale’den Yıldızlı beldesi Sahilyolu Caddesi’nde oturduğu siteye geldiğini, ancak eşinin, babasını içeri almadığını söylediği belirtildi.

Eve girdiklerinde, eşi Umut Bulut’un kendisine dövdüğünü, boğazını sıktığını ve saçından tutarak, yatak odasından salona kadar kendisini sürüklediğini öne süren Esma Bulut’un, bağırması üzerine komşularının gelmesiyle kurtulduğunu anlattığı ifade edildi.

KOMŞULARI UMUT'UN İSMİNİ DUYUNCA VAZGEÇTİ

Komşularının, Umut Bulut’un futbolcu olduğunu öğrenince polise haber vermekten vazgeçtiğini belirttiği öğrenilen Esma Bulut’un, "can güvenliği olmadığı için evine dönemediğini" savunarak, eşi hakkında gerekli yasal işlemin yapılmasını istediği kaydedildi.

Konuya ilişkin darp raporu da alan Esma Bulut’un, 2 yıl önce evlendiği eşiyle aralarında geçimsizlik olduğu ve olay sonrası babasıyla memleketi olan Çanakkale’ye döndüğü ileri sürüldü.

UMUT: TAZMİNAT İÇİN YAPIYORLAR

Trabzonsporlu Umut Bulut, eşinin, kendisini dövdüğü yönündeki şikayetine ilişkin, "Şikayette öne sürülen iddialar yalan. Tazminat alabilmek için yapıyorlar" dedi.

Bordo-mavili takımın futbolcusu, yaptığı açıklamada, eşi Esma Bulut’un, Trabzon’daki evinde kendisini dövdüğü ve saçından sürüklediği yönünde savcılığa yaptığı şikayete ilişkin, avukatıyla henüz görüşmediği için bir açıklama yapamayacağını belirtti.