Umut Evirgen hapisten çıkar çıkmaz bakın nereye gitti

Tuba Büyüküstün'ün sevgilisi Umut Evirgen'in cezaevinden çıkar çıkmaz ilk adresi orası oldu

 Umut Evirgen hapisten  çıkar çıkmaz bakın nereye gitti
Gece kulübü sahibi Umut Evirgen (28) kendisini sevgilisi Tuba Büyüküstün (35) ile çeken gazetecinin fotoğraf makinesini korumalarına silah zoruyla gasp ettirince 1 ay önce tutuklanmıştı.

Umut Evirgen geçen pazartesi günü duruşmada ''Kapalı alan fobim var, mağdurum'' dedi. 15 yıl hapsi istenen Evirgen tahliye edildi. İleriki duruşmada Tuba Büyüküstün tanık olarak dinlenecek.

Onur Saylak Tuba Büyüküstün'ü her yerden çıkardıOnur Saylak Tuba Büyüküstün'ü her yerden çıkardı

Umut Evirgen cezaevinden çıkar çıkmaz da  kebabı çok özlediğini söyleyerek, Levent'te babasına ait olan Set Kebap'a gitti.Tuba Büyüküstün köy evine sığındı! Tuba Büyüküstün köy evine sığındı!

Tuba Büyüküstün yeni sevgilisi Umut Evirgen ile görüntülendi, olay oldu!Tuba Büyüküstün yeni sevgilisi Umut Evirgen ile görüntülendi, olay oldu!

TUBA SEVGİLİSİNİ YALNIZ BIRAKMADI

Tuba Büyüküstün Umut Evirgen'i bu süre içinde yalnız bırakmadı. Umut Evirgen’in avukatları ile sık sık görüşüp bilgi alan Tuba Büyüküstün sevgilisinin  Instagram hesabındaki bir fotoğrafı beğenerek desteğini belli etti. İlişkiye karşı çıkan hayranları bu duruma anında tepki gösterdi. Tuba sonra yaptığı beğeniyi sildi.