Ünlü isimlerin değişimi

Ünlü isimlerin geçirdiği değişimlere inanamayacaksınız. İşte ünlü isimlerin değişimleri...

27 Nisan 2018, Cuma 23:20 Son Güncelleme: 25 Mayıs 2018, Cuma 23:12
A A

1977 doğumlu olan Atılay Uluışık, Bizimkiler dizisine başladığında 11 yaşında bir çocuktu.

Yıllar geçtikçe bizimle birlikte o da büyüdü. 

Atılay Uluışık şu an 41 yaşında!

Atılay Uluışık'ın 8 yaşında Alya adında bir kızı var.Atılay Uluışık ve kızı Alya.Pamela Spence, Göksel ve Akasya Türkmen'in 18 yıl önceki hali görenleri şoke ediyor. Pamela Spence, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, üçlünün ne kadar değiştiğini gözler önüne serdi.

İŞTE O PAYLAŞIM;

İŞTE O PAYLAŞIM;

Pamela Spence paylaşımının altına şunları yazdı:

'2000 veya 2001 olması lazım.. Ben daha Teoman’ın vokalistliğini yapıyordum.. @gokselonline ‘ı (Göksel) hepiniz çoktan nefis şarkılarıyla tanıyordunuz. @akasyasilturkmen (Akasya Türkmen) multi-yetenek olarak hayatımıza zaten girmişti. Cihangir’deki evimin terasında pek şen pek dost günlerden biriydi.'

'Deli Deli Küpeli' filminin 'Hatice'si Melike Zobu'ya bir de şimdi bakın!

Şimdi 55 yaşında olan Melike Zobu değişmeyen güzeliği ile dikkat çekiyor.

30'dan fazla filmde rol alan Melike Zobu 1993 yılında Beşiktaşlı yönetici Hakan Kalkavan ile evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı.

Melike Zobu'nun bu evlilikten Hazal ve Yağmur adında 2 kız çocuğu var.

Cübbeli Ahmet'in 48 yıl önce çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı

İşte Cübbeli Ahmet'in 1970 yılındaki hali.


İŞTE MELİKE ZOBU'NUN SON HALİ

Yakın zamanda Mert Fırat ile ilişkilerini noktalayan Hande Doğandemir imaj değişikliğine gitti. 

Saçlarını kısa kestiren Doğandemir aynı zamanda da zayıfladı. Hande Doğandemir'in yeni imajı 'aşk acısı mı çekiyor?' sorusunu akıllara getirdi. 

İŞTE HANDE DOĞANDEMİR'İN YENİ İMAJI

1995 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 1.olan Demet Şener önceki gün Instagram hesabından çocukluk fotoğraflarını paylaştı.

Fotoğraflar Demet Şener'in yıllar içinde geçirdiği değişimi gözler önüne serdi.

İşte Demet Şener'in o fotoğrafları...

'YAŞ 10 VE YAŞ 40'

'YAŞ 10 VE YAŞ 40'

"Demet Şener bu fotoğrafını; "Yaş 10 ve yaş 40.... Daha nice yılları sağlık, mutluluk ve huzurla geçirme dileğiyle... İyi akşamlar herkese" notuyla paylaştı.

DEMET ŞENER BABASIYLA DANS EDERKEN

DEMET ŞENER BABASIYLA DANS EDERKEN

"Demet Şener bu fotoğrafının altına da; "Dayanamadım yarını beklemeden şimdi paylaşmak istedim, annem gönderdi, eski fotoğrafları karıştırırken bulmuş... Dün gibi hatırlıyorum bu anı... Babamla dans ediyoruz bir düğünde, şimdi anlıyorum ki insanın en güven duyması gereken ellerdeymişim o yaşlarda... O benimle gurur duyardı, ben de onun heybeti, gücü ve yakışıklılığla övünürdüm... İşte benim babam diye... Şimdiyse beni yetiştirme tarzıyla gurur duyuyorum... İnsan ayırmayan, yardımsever, gururlu, onurlu ve haksızlığa boyun eğmeyen bir kız yetiştirdiği için... Yine de yaşayıp bana güç olmasını çok isterdim... Tam bir TB oldu... Tüm kaybettiklerimiz nur içinde uyusun." notunu düştü.

Fenomene dönüşen Hey! Douglas ile Göksel önceki gün, söz ve müziğini birlikte yaptıkları ‘Duruyor Dünya’ şarkısıyla dijital mecralarda sevenleriyle buluştu.

Türkçe eserleri kendine has tarzıyla harmanlayarak kitlesini yaratan Hey! Douglas ve Göksel, teklilerini ilk kez Babylon Sahnesi’nde seslendirdi. İkilinin yaptığı düet, izleyenler tarafından beğenildi.

Öte yandan ikilinin basına yansıyan fotoğrafı çok konuşuldu. Çünkü Göksel'in kilo aldığı ve aldığı kiloların yüzüne yansıdığı, yanaklarının şiştiği görüldü.

İşte o fotoğraf (üsttte)... 46 yaşındaki Göksel'in bu hali sosyal medyada 'Yüzünde yavaş yavaş yaşının izleri oluşmaya başlamış' şeklinde yorumlandı.

1941 doğumlu usta oyuncu Metin Akpınar, 1962'de İstanbul Üniversitesi Hukuk ve Edebiyat Fakültesi'nden mezun oldu. Metin Akpınar'ın o yıllara ait fotoğrafı ortaya çıktı.

"Metin Akpınar'ın 56 yıl önce çekilen fotoğrafını görenler "Yıllar ne kadar da acımasız" demeden edemedi.

Eski manken Tuğba Özay takipçilerini geçmişe götürdü. Ahmet Kaya ile yan yana olduğu fotoğrafın altına ''Günün ilk #tbt'si gelsin o zaman... Yaş 16... Yer Alanya... Alanya Festivali #AhmetKaya ile... Ne güzel bir sohbetti o gün... Şiirler, şarkılardan yana ...'' notunu düştü.Tuğba Özay daha önce verdiği röportajlarda Ahmet Kaya'yı çok sevdiğini dile getirmişti.

Herkes onu Hababam Sınıfı'nın 4 kız öğrencisinden biri olarak tanıdı. Ardından Şener Şen'in ‘Vecihi' karakterini canlandırdığı 'Gülen Gözler' filmiyle hafızalara kazındı. Yılmaz Güney'in ‘Yol' filmiyle ise hayranlarını büyüledi. Kim mi o? Sevda Aktolga. 

Sevda Aktolga'nın son halini merak ettiniz mi? İşte Sevda Aktolga'nın son hali...

SEVDA AKTOLGA

SEVDA AKTOLGA

Türkiye Hakan Tanfer'in yüzünü Sıdıka dizisinde canlandırdığı Samim Saka karakteriyle tanıdı.

Sıdıka'nın ağabeyi olan Samim Saka dönemin mahalle kültürünü izleyiciyle buluşturan komik bir karakterdi.

Sıdıka'yla sürekli tartışan ve 'maço ağabey' rolü üstlenen Hakan Tanfer, 1962 yılında Ankara'da doğdu.

Yıllar boyunca seslendirme ve dublaj sanatçılığı yapmış olan Tanfer 'Küçük Emrah' karakterine sesiyle can vermişti. En son Şaşıfelek Çıkmazı'nda izleyici karşısına geçen Tanfer 18 yıldan fazla bir zamandır ekranlardan uzak kendi halinde bir hayat sürüyor.

Sosyal medya hesapları da bulunmayan Tanfer'in ismi en son Sıdıka dizisinden haklarını alamadıkları gerekçesiyle dizi yapımcılarına açtıkları davayla anılmıştı.

Hakan Tanfer'in yayınlanan son fotoğrafı ise buydu...

Eski magazin muhabiri Tahir Yaman Instagram hesabından Derya Baykal, Ferhan Şensoy ve kızları Müjgan Ferhan Şensoy'un fotoğrafını paylaştı. Fotoğraf ailenin yıllar içinde geçirdiği değişimi gözler önüne serdi.

Ferhan Şensoy, Müjgan Ferhan Şensoy, Derya Şensoy, Derya Baykal...

Ferhan Şensoy ve Derya Baykal'ın kızlarından Derya Şensoy şu anda Birce Akalay'dan boşanan Sarp Levendoğlu ile aşk yaşıyor. Sarp Levendoğlu Derya Şensoy için Birce Akalay'dan boşandı.

Derya Şensoy şu ana kadar Doksonlar, Mayıs Kraliçesi dizilerinde ve Vezir Parmağı, Çakallarla Dans 3, Çakallarla Dans 4, Deliormanlı filmlerinde rol aldı.

Müjgan Ferhan Şensoy bu zamana kadar Doksanlar ve Çalıkuşu dizilerinde rol aldı. 

Şimdi ise Fi-Çi'de Can Manay'In ekibinde çalışan Zeynep karakterini canlandırıyor. 

Derya Baykal uzun bir dönem TV'lerde kadın programı yaptı, şimdi ise bir program yapmıyor. 

Öte yandan usta oyuncu Münir Özkul'un 5 Ocak'ta yaşamını yitirmesinin ardından sosyal medyada Ferhan Şensoy hakkında dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı. Ferhan Şensoy'un Münir Özkul’un 20 yıl boyunca tüm masraflarını karşıladığı ve ona Cihangir’den ev aldığı öne sürüldü. Münir Özkul'un kızı Güner Özkul'dan iddialara ilişkin yalanlama geldi.

Tiyatro ve sinema sanatçısı Ferhan Şensoy bugüne kadar birçok dizi, film ve tiyatro oyunlarında rol aldı.

Türkan Şoray ile başrol oynadığı Sultan filmiyle hafızalara kazınan ve Tatlı Nigar, Minik Serçe ve Kabadayı gibi filmleri ile gişe rekorları kıran Yeşilçam'ın usta isimlerinden Bulut Aras, yeni imajı ile dikkat çekti.

Yıllar sonra ilk kez görüntülenen Bulut Aras, OnurAkayMedya'ya konuştu.

Boyalı saçları ile dikkat çeken oyuncu, İstanbul'da evinin olduğunu ama daha çok oksijen cenneti olarak bilinen Akçay'daki yazlığında kaldığını söyledi.

Bulut Aras, fit ve genç görüntüsünü Akçay'da temiz havada yürüyüş yapmaya, dengeli beslenmeye, sigara ve alkolden uzak durmaya ve eşine borçlu olduğunu anlattı.

"Usta oyuncu, genç sinema ve dizi oyuncuları için "Hepsi aynı tip insanlar. Kızlar birbirine, erkekler birbirine benziyor, hep aynı kalıp ve bu da beni çok şaşırtıyor." dedi.

Bulut Aras