Ünlü süper modellerden alternatif cilt bakım sırları

Süper modellerin güzelliklerinin en büyük sırrı elbette genetik etkenler. Ancak bu doğal güzelliklerini korumak için başvurdukları yollar da yok değil. İşte 7 ünlü süper modelden birbirinden farklı farklı güzellik sırları 

02 Şubat 2018, Cuma 11:20
A A
Natalia Vodianova

Natalia Vodianova

35 yaşında ve 5 çocuk annesi olan Natalia Vodianova hala bir genç kız gibi görünüyor. Süper model bu güzelliğinin sırrının deniz yosunu ve buğday tohumu özü ağırlıklı beslenmesine bağlı olduğunu söylüyor. 

Taylor Hill

Taylor Hill

21 yaşındaki Amerikalı Victoria's Secret modeli Taylor Hill için en büyük kurtarıcı hindistan cevizi yağı. Cildini hindistan cevizi yağıyla nemlendiren güzel model en büyük güzellik sırrının bu olduğunu söylüyor. 

Bella Hadid

Bella Hadid

Moda dünyasını sarsan Hadid kardeşlerin küçüğü Bella Hadid hayli ilginç bir yöntem kullanıyor güzelleşmek için: Cildinin güzelliğinin temizlikten geldiğini ve bunun için erkeklere özel cilt temizleme jellerinden kullandığını söylüyor. 

Gigi Hadid

Gigi Hadid

2014 yılından beri dünya top modeller listesinin başlarında yer alan Gigi Hadid yüz güzelliği için kese yapmayı tercih ettiğini söylüyor. Kesenin cildi ölü derilerden temizlediğini söyleyen süper model nemlendirmeyi de ihmal etmiyor. 

Elsa Hosk

Elsa Hosk

İsveçli süper model Elsa Hosk eski bir basketbolcu. Aynı zamanda insan kaçakçılığı karşıtı kampanyalarda aktivistlik yapan güzel Victoria's Secret meleği önce buz dolu küvete ardından da saunaya girerek kan dolaşımını hızlandırdığını ve cilt güzelliğini böyle sağladığını belirtiyor. 

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Televizyon ekranlarından dergi kapaklarına yüzü her yeri süsleyen 22 yaşındaki Kendall Jenner'ın güzellik sırrı evinde kendi hazırladığı reçete: Limon suyu, kabartma tozu ve balı karıştırıp maske uygulayan güzel model bunun sivilcelerle mücadelede çok etkili olduğunu söylüyor. 

Stella Maxwell

Stella Maxwell

Belçikalı güzel süper model Stella Maxwell cilt bakımı için her mevsim koşulunda cildi koruyan uçucu bitkisel yağlardan kullanıyor.