'Ünlü tayfa' yarışıyor!

Pazar, 20 Haziran 2010 - 15:19

'Ünlü tayfa' yarışıyor!

Bodrum'da bu yıl 5'incisi düzenlenen ’Maserati Marina Yacht Club Famous Cup Yelken Yarışları'nın 2'nci ve son gününde tekneler Bodrum Kalesi önünden başladı.

Marina Yacht Club ve Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) tarafından düzenlenen Maserati Marina Yacht Club Famous Cup Yelken Yarışları'na katılan ve aralarında ünlü isimler Zeynep Beşerler, Gani Müjde, Didem Erol, Arzu Yanardağ, Ezra ve Tuba Çetin, Yonca Evcimik, Keremcem, Lara Sürol, Nejat İşler, Nejat Avcı, Özgür Çevik, Demir Demirkan, Dilruba Sarıyer ve Zeynep Karacan'ın yer aldığı tekneler, 15 millik Bodrum-Karaada-Bodrum rotası için ‘start' aldı.

25 teknenin mücadele ettiği yarış sırasında bazı ünlüler güneş ve güzel havanın tadını çıkarırken, bazıları da mürettebata yardım etti.

Yarışın dünkü ilk gününde genel klasmanda ve IRC 1 Kategorisi'nde ‘Heaven Can Wait' adlı teknesiyle Sergey Lebedev ve ekibi, IRC 2 Kategorisi'nde ‘Ameera' adlı teknesiyle yarışan Emir İçgören ve ekibi, IRC 3 Kategorisi'nde ‘Seher' adlı teknesiyle yarışan Şahap Aksoy ve ekibi 1'inci olmuştu.

DHA