Ünlüler sandığa böyle gitti

Cumhurbaşkanlığı seçiminde ünlüler de sandık başındaydı

11 Ağustos 2014, Pazartesi 08:00
A A

Cumhurbaşkanlığı seçiminde ünlüler de sandık başındaydı. Sezen Aksu'dan Cem Yılmaz'a, Reza Zarrab'dan Acun Ilıcalı'ya birçok tanınmış isim, vatandaşlık görevlerini yerine getirmek için oy kullandı.

Bıyıklı CMYLMZ Cem Yılmaz, sabah erken saatlerde Beşiktaş'taki Lütfi Banat İlkokulu'nda oyunu kullandı. Bıyığıyla dikkat çeken ünlü komedyen, çıkışta “Hayırlı olsun demekle yetindi.

Lütfi Banat İlkokulu'nda oy kullanan Acun Ilıcalı, zarfı kapatamayınca görevli yardım etti.

Vatandaş doğrusunu yapar Fatma Girik, oyunu Bodrum'da kullandı. Oy kullanmak için Torba Mahallesi'ndeki “Mehmed'in Yeri adlı kafeye Memduh ün'le beraber gelen sanatçı, “Cumhurbaşkanının vatandaşlar tarafından seçilmesi çok güzel. Vatandaş ne yapıyorsa doğrusunu yapar diye konuştu.

Aile selfie'si Demet Evgar, oy kullandıktan sonra ailesiyle çektiği bu selfie'yi “Oy-landık ailece notuyla Instagram'da paylaştı.

İbrahim Tatlıses Ne canım varmış benim, 3000 kere öldürdünüz çıkmadı, elbet ölüm Allah'ın emri ama meraklanmayın emir henüz gelmedi... Bakın bugün oyumu kullanıyorum ölmüyorum oğlum ölmüüyooruuumm. Habire öldürüyorsunuz, Kaderin üstünde kader var o da ALLAHIN taktiridir...

Gözlüğü çıkarmadı Levent'teki Lütfi Banat İlkokulu'nda görüntülenen Yalın, oy verme işlemi sırasında gözlüğünü çıkarmadı.

5 dakika kala Sezen Aksu, sandıkların kapanmasına 5 dakika kala Beykoz'daki Sedat Simavi İlkokulu'nda oyunu kullandı: “Ben hep kalabalık bitince geliyorum. Hayırlı bir seçim olsun.

"Oyum Demirel'e Levent'te oy veren Ozan Güven, "Süleyman Demirel'e verdiğim belli oldu mu?" diye espri yaptı.

Marifet burada Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Beşiktaş'taki Etiler Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'ndeydi. “Muhteşem Yüzyıl dizisi için bıraktığı sakalları iyice kısalttığı gözlenen Ergenç, “Herkes söylemek istediği sözü burada söylemeli. Marifet burada söylemeyip öncesinde, sonrasında konuşmak değil dedi.

Oy pozu Oktay Kaynarca, Beşiktaş Tevfik Fikret İlkokulu'nda sandık pozu verdi.

Tatilden sandığa Bebek'teki Tevfik Fikret İlköğretim Okulu'nda objektife yansıyan Nermin Bezmen ve sevgilisi Tolga Savacı, oy kullanmak için tatili yarıda bıraktıklarını söyledi.

Beyazıt öztürk

İbrahim Kutluay

Bir aday gördüm Yolsuzluk operasyonunda tutuklandıktan sonra serbest bırakılan Reza Zarrab, oyunu Beykoz'daki Sedat Simavi İlkokulu'nda kullandı. Korumalarının sandığa kadar eşlik ettiği Zarrab, oyunu kime verdiği sorusunu şöyle yanıtladı: “Ben pusulada bir aday gördüm. Başka aday da var mıydı?

Boyner çifti sandıkta Oy vermek için Beykoz'daki Sedat Simavi İlkokulu'na giden ümit-Cem Boyner çiftine oğulları Murat eşlik etti. ümit Boyner, sorular karşısında “Hayırlı olsun demekle yetindi.

Huzurlu bir ülke için Sedat Simavi İlkokulu'na eşiyle el ele gelen Mustafa Ceceli, “İnşallah çok mutlu, huzurlu, istikrar içinde güzel bir ülkemiz olur dedi.

Oya çağırdı Doğukan Manço, bu pozla Instagram'daki takipçilerini oy vermeye çağırdı: “Ben verdim. Sıra sende.