Ünlülerin çocukluk ve gençlik fotoğrafları

Kiminin çocukluk fotoğrafına baktığınızda ne kadar büyük bir değişiklik geçirdiğini düşünecek, kimi için ise hiç değişmemiş diyeceksiniz. İşte çocukluk fotoğraflarıyla ünlü isimler...

20 Mart 2018, Salı 10:54 Son Güncelleme: 18 Temmuz 2018, Çarşamba 10:45
A A

Mustafa Sandal, Instagram hesabından annesiyle çekilmiş ve yıllar öncesine ait bir fotoğrafını paylaştı.

Kolunu annesinin omzuna atmış ve kendisinden son derece emin bir şekilde objektife poz vermiş olan Mustafa Sandal, annesinin doğum günü sebebiyle paylaştığı bu fotoğrafına ''Annemin yanında sünnet öncesi karizmadan taviz vermeyiş pozları… İyi ki doğdun ve beni doğurdun canım annem'' notunu düştü.

TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, kanalında yaptığı pek çok programa katılan yarışmacıları ünlü etti. Adeta kimin elinden tutsa o isim ünlü oldu. Onlardan biri de Yetenek Sizsiniz Türkiye'de şampiyon olarak adını geniş kitleleren duyuran ve son dönem yaptığı Canan Karatay taklitleriyle gündemde olan Sefa Doğanay.

Kendisini manken Didem Soydan'a benzeten Sefa Doğanay, paylaşımına "Küçükken Didem Soydan'mışım" yazdı.

DİDEM SAOYDAN

Ünlü sonucu ilkokul yıllarına ait fotoğrafı Instagram'da takipçileri ile paylaştı. Onu tanıyabildiniz mi?


Bu fotoğraf Jess Molho'ya ait. Jess Molho, yıllar önce çekilen bu fotoğrafı altına "Altta soldan ikinci çocuk" notunu düştü...


Yapımcı, sunucu ve medya patronu Acun Ilıcalı’nın, ilkokul diploma notu ve fotoğrafı ortaya çıktı. 5 yaşında Edirne’de ilkokula başlayan Acun Ilıcalı’nın ilkokulu pekiyi ile bitirdiği kayıtlarda yer alıyor. 

29 Mayıs 1969 yılında Edirne’de doğan Acun Ilıcalı, ilköğrenimini 01 Haziran 1979 yılında İstiklal İlköğretim Okulunda tamamladı.

İKİ İSMİ VARMIŞ

İKİ İSMİ VARMIŞ

Ünlü ismin kayıtlarda iki isminin olduğu da ortaya çıktı. Acun Ilıcalı'nın ismi kayıtlarda Ali Acun olarak yer alıyor.


Acun Ilıcalı’nın yıllar önce okuduğu ilkokula maddi destekte de bulunduğu biliniyor.

Modelliğe başlamadan önce bale dersleri alan Çağla Şıkel o günlere ait fotoğrafını ''Ahh o günler benim çocukluğum... Yaş 11! İlk arkadaşlarım, canlarımla fındıkkıran balesi öncesi...'' notuyla paylaştı.

Yıllar geçmesine rağmen yüz hatları hiç değişmeyen Çağla Şıkel'in fotoğrafına beğeni ve yorum yağdı.

5 Mart Pazar akşamı Star TV'nin Jet Sosyete dizisine konuk oyuncu olarak katılacak olan şarkıcı İrem Derici, takipçilerini geçmiş yıllara yıllarına götürdü.

İrem Derici, yayınladığı çocukluk karesine, ''21.03.1989, ikinci yaş günüm.Yarın bu şaşkın ördek 31 oluyor!'' notunu düştü.

İrem Derici, yayınladığı bu fotoğrafın altına da, "Çok değişmiş miyim?" mesajını yazdı.

İrem Derici, daha önce ise kardeşi Cemre Derici ile çocukken çekildikleri fotoğraflarını paylaşmıştı. İrem Derici, kardeşini kucağına aldığı fotoğrafın altına 'İyi ki doğdun KARDEŞİM' notunu düşmüştü.

Oyuncu Büşra Develi çocukluk fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı

İşte Büşra Develi'nin çocukluk fotoğrafı.

Üniversite yıllarında uzun saçları ve bıyıklarıyla dikkat çeken Selçuk Yöntem, o döneme ait her fotoğrafın kendisi için ayrı bir öneme sahip olduğunu söylüyor...

Bu da Selçuk Yöntem'in en minik halleri...

Saltbae hareketiyle tüm dünyaya tanınır hale gelen ve son olarak ABD-Miami'de restoran açarak dünyaca ünlü isimleri ağırlayan Nusret Gökçe sosyal medyadan çocukluk fotoğrafını yayınladı. 

Takipçilerine nostalji yaşatan Nusret, fotoğrafını "Hayat Üniversitesi yaş 15" notuyla paylaştı.

Türkiye'nin sevilen gazetecilerinden 5N1K ve Sıra Dışı Bir Gün programının sunucusu Cüneyt Özdemir'in gençlik fotoğrafı ortaya çıktı.

İşte Cüney Özdemir'in gençlik fotoğrafı;

Gülben Ergen'in gençlik fotoğrafını hiç gördünüz mü?

Aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen ne duruşu ne de bakışı değişmiş.

İşte Gülben Ergen'in gençlik fotoğrafı (üstte)...

Son olarak Maide'nin Altın Günü adlı filmiyle gündemde olan Ezgi Mola, çocukluk fotoğrafını sosyal medyadan yayınladı.

34 yaşındaki Ezgi Mola, çocukluk karesine "Korkma Ezgi’ciğim, her şey geçiyor. Kalbi kötü olanlar da bi şekilde gidiyor..." mesajını yazdı.

1976 doğumlu komedyen Ceyhun Yılmaz, 12 yaşındayken 1988 yılında komşularının evinde çekilen fotoğrafı Instagram hesabından paylaştı.

Ceyhun Yılmaz paylaşımına, "Size son kez söylüyorum Patron benim...! 1988 ve Sezen Aksu çalıyor altta. Bahçelievler Bora Apartmanı, komşumuz Saniye Abla'nın evi." notunu düştü.

Dizilerin aranan ismi Burçin Terizoğlu'nun, bundan 32 yıl önce çekilen Çıplak Vatandaş filminde rol aldığı ortaya çıktı.

Burçin Terizoğlu'nun daha o zamanlardan meşhur olacağı belliymiş.

Burçin Terizoğlu