Ünlülerin genç kalma sırları

Sürekli ekranda olan ünlülerin yaşlanmaya karşı açtığı savaşta genç kalmak için hangi yöntemleri kullandığınızı biliyor musunuz? İşte Jennifer Aniston’dan Penelope Cruz’a kadar ünlülerin anti-aging sırları…  

30 Ekim 2017, Pazartesi 15:53
A A

Güzellikleriyle tüm dünyada büyük ün salan birbirinden başarılı isimlerin genç kalmak için neler yaptığını biliyor musunuz? İşte Hollywood'un en iddialı ünlülerin anti-aging (Yaşlanma karşıtı) silahları...

JANUARY JONES

JANUARY JONES

January Jones’un sırrı organik içeriklere sahip yeniden şekillendirici vücut kremi kullanmak. Yüz dahil vücudunun her yerinde kullandığı bu kremin cildini sıkılaştırdığını belirtiyor

CHRİSSY TEIGEN

CHRİSSY TEIGEN

Retinol içeren serum kullanıyor ve bu ürünü ne zaman kullansa cildinin güzel göründüğü hakkında iltifatlar alıyor.  

JENNIFER ANISTON

JENNIFER ANISTON

Jennifer Aniston’ın genç görünmesinin sırrı; sağlıklı mikro akım karışımı uygulamalar. Bu uygulamalar cildinize egzersiz yaptırıyor ve lazer ile cildiniz yenileniyor. Bu uygulamaları yaptırdıktan sonra cildiniz kızarmıyor ve yara olmuyor. Makyajını elleri ile yapan Aniston, güneş koruyucu kullanmayı asla ihmal etmiyor.  

JESSICA ALBA

JESSICA ALBA

Jessica Alba annesini dinleyerek her zaman güneş kremi uyguluyor ve güzellik ürünlerine yatırım yapıyor. Kıyafeti uygun fiyata alsa bile güzellik ürünlerinde iyi ürünler almaya çalışan Alba “Cildine iyi bak çünkü sahip olduğun tek şey o.” diyor.  

JULIANNE MOORE

JULIANNE MOORE

Julianne Moore yüz yağı ve gündüz kremini karıştırıyor. Bu karışım cildinin korunmasını ve nemlenmesini sağlıyor. Karışımını uyguladıktan sonra bir kat daha nemlendirici kullanan Moore cildinin hiç yağlanmadığını açıkladı.  

OLIVIA WILDE

OLIVIA WILDE

Olivia Wilde temizleme yağı ve cilt temizleyiciyi birlikte kullanıyor, buna ek olarak haftada birkaç kere C vitamini takviyesi de uyguluyor.  

PENELOPE CRUZ

PENELOPE CRUZ

Penelope Cruz’a göre en iyi güzellik önerisi annesinin de sürekli tekrar ettiği gibi sağlıklı besinler tüketmek ve kaliteli bir uyku.  

SARAH JESSICA PARKER

SARAH JESSICA PARKER

Yatağa yüzünü temizlemeden girmeyen bir diğer isim de Sarah Jessica Parker. Yüzünü temizlemek, cildini nemlendirmek ve dudak koruyucusu sürmek, Jessica Parker’ın genç görünmesinin sırrı.  

SALMA HAYEK

SALMA HAYEK

Salma Hayek’in mükemmel bir cilt için sırrı hiçbir zaman yatağa, makyajını temizlemeden gitmemesi. “Hasta da olsam yorgun da olsam, yüzümü yıkamadan asla yatağa gitmem.” diyor Salma Hayek.  

HALLE BERRY

HALLE BERRY

Halle Berry’e göre cildinin nemli olması, cildin daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlıyor. Kuru görünen cildin kendisi için en iyisi olmadığını söyleyen Berry, makyaj yapmadan önce cildini gül suyu spreyi ile ıslatıyor ve daha sonra yıkıyor. Bu uygulama, makyaj yaptıktan sonra mat bir görünüm oluşturmak yerine canlı ve parlak ve genç bir görünüm oluşmasına neden oluyor.  

LINDA EVANGELISTA

LINDA EVANGELISTA

52 yaşındaki, dönemin en iyi mankenlerinden biri olan Linda Evangelista, hyaluronik asit içeren serum kullandığını belirtirken bu serumların cildine gerçekten iyi geldiğini açıkladı.