Ünlülerin inanılmaz değişimi (Mehmet Akif Alakurt yeni imajıyla şaşırttı)

Ünlerin eski fotoğraflarını karıştırınca ortaya şaşırtan görüntüler çıktı. İşte ünlülerin dikkat çeken değişimi...

26 Mart 2018, Pazartesi 11:51 Son Güncelleme: 22 Mayıs 2018, Salı 01:27
A A

Bir zamanlar genç kızların peşinden koştuğu Mehmet Akif Alakurt yeni imajıyla şaşkınlık yarattı.


Sıla dizisiyle şöhreti yakalayan, iki yıl önce oyunculuğu bırakan Mehmet Akif Alakurt'un şimdiki hali....

'Kısmetse Olur'da eş ararken bir anda şöhreti yakalayan Cansel Çördük, şimdilerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiriyor. 

Eser West ile yaşadığı aşkla gündeme gelen ve ardından Arda Turan ile özel yazışmaları ortaya çıkan Cansel'in fotoğrafları binlerce beğeni alıyor. Takipçi sayısı da yarım milyonu geçti.


İŞTE CANSEL ÇÖRDÜK'ÜN SON HALİ

CANSEL ÇÖRDÜK

CANSEL ÇÖRDÜK

CANSEL ÇÖRDÜK

CANSEL ÇÖRDÜK

Akademi Türkiye yarışmasıyla tanınan Pınar Aydın izleyici tarafından oldukça sevilmişti.

Akademi Pınar yarışmanın ardından Arka Sokaklar dizisinde de rol alarak oyunculuğa adım attı. 

Ekran kariyerine ara veren Pınar Aydın evlendi. 

Evliliğinden bir oğlu olan Pınar Aydın şimdilerde tüm vaktini oğluyla paylaşıyor... 

Hababam Sınıfı Güle Güle’nin Ekrem’i, Muhsin Bey’in Osman’ı, Zampara Seyfettin’in Seyfo’su Osman Cavcı, artık İzmir’de yaşıyor.

En son İstanbul’da dolmuşa binerken görüntülenen Osman Cavcı'nın, ‘ekonomik durumu’ konuşulmuştu. “Arabam var ama neden dolmuşa binmeyecekmişim? diyen Osman Cavcı, hem Yeşilçam’ı anlattı hem de yeni dönem sineması hakkında konuştu.

İzmir’de bir tiyatro atölyesi açarak özel ders verdiğini belirten Osman Cavcı, “Ayrıca ‘Son Yeşilçamlı’ diye bir gösterim yapıyorum. Bir ajansa da 20 dakikalık komedi filmleri yazıp çekiyorum. İzmir rahat ve medeni insanların yaşadığı bir şehir. Ben İzmir’de de üretiyorum. Teknoloji ilerledi. Aynısını İstanbul’da yapabilirdim ama İzmir’den yapıyorum. Zampara Seyfettin 2 filmimi Youtube’a yükledim, oradan da takip ediliyor diye konuştu. Osman Cavcı, 1995’te yayınlanan Zampara Seyfettin filminin, reyting getirmez diye futbol maçının karşısına konulduğunu ancak filminin maçtan daha fazla reyting aldığı anlaşılınca konu ile ilgili kanalda toplantı bile yapıldığını söyledi.

Güncel bir şöhretinin olmadığını ancak yolda görenlerin kendisini tanıdığını ifade eden Osman Cavcı, sözlerine şöyle devam etti: “Bugün biri beni durdurdu. Benimle ilgili bir şey soracak sandım ama ‘İbrahim Tatlıses İzmir’e yerleşmiş doğru mu ağabey?’ dedi. İbrahim Tatlıses’le ‘Aşıksın’ filminde rol almıştık. Aslında İbrahim Tatlıses’i ziyaret etmem lazım ama henüz edemedim. Rahatsız etmek istemedim ancak sanırım gitmem gerekiyor.

Osman Cavcı, ilk sinema deneyimi olan Hababam Sınıfı Güle Güle’de rol alma hikayesini de şu sözlerle anlattı: “Ertem Eğilmez tipimi çok beğenmişti. Beni çağırdı ama ne rolünde oynayacağımı bilmiyordum. Sınıfta kalabalıkta oturacağım sanmıştım. Gittiğimde Ertem Eğilmez ‘Osman çok güzel bir şey oynayacaksın ama sakın korkup panik yapma’ dedi. Yaramaz bir tipi oynamıştım. Bu büyük bir şanstı. O filmin senaryosunu Yavuz Turgul yazmıştı. Ardından yine Yavuz Turgul’un Muhsin Bey filminde Şener Şen ile oynadım. Bu da çok büyük şanstı.

“Soysuz filmler Halkın eski sinemayı aradığını savunan Osman Cavcı, “Halk, ‘eskiler çok iyiydi’ diyor. Bunu demek isterken ‘eskiler bizdendi’ demek istiyorlar aslında. Şimdi çok Amerikanvari, AVM sinemaları yapılıyor. Senaryo kötü, yönetmen kötü. Film çekmeyi bilmiyorlar. Kötü hocalardan iki numara öğreniyorlar. Teknoloji çok ileri ama içerik olarak boş. Bir sürü beceriksiz adam işi bilmeden sinema yapıyor. Yeşilçam’ı küçümsediler ama kendileri hiçbir şey yapamıyor. Son derece soysuz filmler. Sanırım senaryoları fotokopi ile çoğaltıyorlar. Hepsi birbirine benziyor. En son seyirci komediye gelmemeye başladı dedi. 

Kilo verip bambaşka biri olan Fatih Ürek'in 24 yıl önceki Yaktı Yaktı albüm kapağındaki fotoğrafı sosyal medyanın diline düştü.

Fatih Ürek'in eski haliyle yeni hali arasında dağlar kadar fark var.

Fatih Ürek'in şimdiki haliyle dağlar kadar fark olan 24 yıl önceki hali görenleri şaşkına uğrattı. Kırmızı rujuyla dikkat çeken şarkıcı sosyal medya defalarca paylaşıldı.

İŞTE FATİH ÜREK'İN 24 YIL ÖNCEKİ HALİ;

Salih Bademci'yi Kiralık Aşk, Ulan İstanbul, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Elveda Rumeli gibi dizilerden tanıyoruz. Şimdi İstanbullu Gelin dizisinde izlediğimiz Salih Bademci okul yıllarından bir kare paylaştı.

Salih Bademci paylaşımın altına şu notu düştü: Uzun uzun zaman önce... Müziğin beni nasıl gülümsettiğini hatırladığım yıllardan...

Gülçin, Eren, Yasemin ve Cemre; Hepsi grubunu kurup bir dönem şarkılarıyla fırtına gibi esiyorlardı. Grup dağılınca herkes farklı işlere yöneldi.

Hepsi grubu üyesi Eren Bakıcı, yoga eğitmenliğinden sonra şimdi de seramiğe merak sardı.

Seramik eğitimi alan Eren Bakıcı, kilden tabak, kupa, dekoratif obje gibi ürünler yapıp fırında pişiriyor, ardından hazırladığı bu ürünleri satışa sunuyor. Eren Bakıcı, sipariş üzerine özel ürün de tasarlıyor.

İŞTE EREN BAKICI'NIN:

2001 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılan Burak Özçivit'in meşhur olmadan önceki uzun saçlı halini görenler şaşıp kalıyor.

Burak Özçivit'in eski halini görenler şaşkınlığını gizleyemezken nerden nereye demeden edemedi. 

Fahriye Evcen | Küçük dokunuşlar, büyük sonuçlar.

Sıla burnuna estetik yaptırmış, dudak ve yanaklarını doldurtmuş, kaşlarının ise şeklini değiştirmiş.

İşte Sıla'nın yıllar önce çekilen fotoğrafı...

Ve yıllar sonra yeniden... Beyoğlu Güzeli filmindeki Annik ile Mannik rolleriyle Güzin Özipek ve Adile Naşit (1971)

Bizimkiler'in babaannesi olarak tanınan Güzin Özipek ve Adile Naşit'in gençlik yıllarında çekilen fotoğrafı...

Modacı Barbaros Şansal Twitter hesabından Ajda Pekkan'ın gençlik fotoğrafını paylaştı. 

İşte Barbaros Şansal'ın 'İstihdam Mektebi yılları' notuyla paylaştığı fotoğraf (üstte)..

Ajda Pekkan'ın geçmişten bugüne ne kadar değiştiği zaten gözlerden kaçmıyordu. 

Barbaros Şansal da paylaştığı fotoğrafla bu değişimi iyice gözler önüne serdi.

Aşkları da, kavgaları da gazetelere manşet oldu. Günlerce yazıldı, çizildi. 90'lı yılların favori ikilisi sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. Banu Alkan, sahne hayatına devam etti. Murat Taşdemir ise deyimi yerindeyse ortadan kayboldu. Banu Alkan'ı yine görüyoruz ekranlarda fakat Murat Taşdemir şimdilerde neler yapıyor dersiniz. O zaman buyrun haberimizin devamına...

Magazin aleminin en büyük aşklarından birinin baş kahramanı olan Murat Taşdemir, 1969 doğumlu. Kendisinden 11 yaş büyük olan Banu Alkan ile ilişkisi onu ekranın en tanınan yüzlerinden biri haline getirdi. Tutkulu aşk, canlı yayında yaşanan kavganın ardından bitti.

BU TOKATI KİM UNUTABİLİR Kİ...

BU TOKATI KİM UNUTABİLİR Kİ...

Murat Taşdemir, ayrılık sonrası kendine yeni bir hayat kurdu. 2005 yılında turizmci Arzu Altay ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturdu. Murat Taşdemir'in 'evlilik' haberi de gündemi uzun süre meşgul etti. Çiftin bu evlilikten bir de kızları dünyaya geldi.

Eşiyle memleketi Antalya'ya taşınan Murat Taşdemir, ağabeyi ile birlikte küçük bir işletme açtı: Taze Sıcak Unlu Mamülleri...Murat Taşdemir şimdilerde ise vaktinin tamamını burada geçiriyor.

Müşterileri ondan, o müşterilerinden oldukça memnun... Öyle ki, kim Murat Taşdemir'in dükkanına gitse hemen bir selfie çekip sosyal medyada paylaşıyor.

İŞTE MURAT TAŞDEMİR'İN SON HALİ:

MURAT TAŞDEMİR

MURAT TAŞDEMİR

MURAT TAŞDEMİR

Geçen yıl Tolgahan Sayışman ile evlenen Almeda Abazi'yi tanıyabilene aşk olsun.

Evlenmeden önce burnunu yaptıran 2008 Kainat Güzeli, estetiğe iyice alıştı.

"Yüzüne dolgu ve botoks da yaptırdığı iddia edilen 25 yaşındaki güzelin son halini görenler "Nerede eski Almeda?" dedi.

"Pek çok erkeğin hayran olduğu Didem Soydan'ın eski halini görenler, "Hayallerim yıkıldı." demeden edemedi. 

Kimileri de Didem Soydan'ın eski haline inanmak istemedi.

İŞTE DİDEM SOYDAN'IN ESKİ HALİ;

Geçenlerde de Didem Soydan'ın bu fotoğrafı ortaya çıkmıştı. Burnunun orantısız derecede büyük olması dikkatlerden kaçmıyor. Didem Soydan düz olan yüzünü daha keskin ve sivri hatlara kavuşturmuş.

Hayatımıza Halime Sultan olarak girdi. Ardından Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ile evlendi. Tabi ki Esra Bilgiç'ten bahsediyoruz. Göz alıcı güzelliği ile ekranlarda daha şimdiden kendine kalıcı bir yer edinen Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul kariyerine devam ederken oyunculuk için iyi işlere imza atmaya devam ediyor. Esra Bilgiç bildiğiniz üzere bir süre önce Beşiktaşlı futbolcu Gökhan Töre ile dünyaevine girmişti.

Gökhan Töre-Esra Bilgiç çiftinin düğününde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan nikah şahitliği yapmıştı ve 3 çocuk sözü vermişlerdi...

Güzelliği ile dikkat çeken Esra Bilgiç'in eski bir fotoğrafı ortaya çıktı ve görenler şaşkına döndü. 

İŞTE ESRA BİLGİÇ'İN ESKİ HALi:

ESRA BİLGİÇ

ESRA BİLGİÇ

Murat Boz ile Tarkan'ın birlikte tatil yaptığı 18 yıl önceki fotoğraf ortaya çıktı. O dönem Murat Boz Tarkan'ın vokalistliğini yapıyordu. 

Aslı Enver ile aşk yaşayan Murat Boz şimdi milyonların hayran olduğu, başarılarıyla, güleryüzüyle bulunduğu noktaya hak ederek gelen biri oldu.

''GERÇEKTEN KELMİŞ''

''GERÇEKTEN KELMİŞ''

"Murat Boz 18 yıl önceki fotoğrafı için "20'li yaşların başındaydım galiba. Çok gençmişim. Ama siz bunu bana değil Aslı'dan yorum alın" dedi. Aslı Enver'in " Gerçekten kelmiş. Ben Murat’ı kel haliyle de seviyorum. O nasıl olursa olsun" demesi iseherkesi güldürdü.

Yeşilçam'da gördüğünüz bu tatlı kızı hatırladınız mı? Muhtemelen şimdiki halini de merak ediyorsunuzdur. Oysaki zaten gördünüz. Bu kız bir dönemin en çok izlenen ve en çok konuşulan dizisi Aşk-ı Memnu'da oynadı. Evet doğru okuyorsunuz Aşk-ı Memnu'da oynadı. Hem de bahçıvanın karısı Şaheste Hanım olarak...

Şaheste Hanım'ın Yeşilçam fotoğrafını gören herkes şoke oluyor. Çünkü bizim Şaheste Hanım olarak tanıdığımız Fatma Karanfil aslında Yeşilçam filmlerinde sık sık görülen fakat ismi bilimeyen oyuncular arasında. 

Fatma Karanfil, 3 Şubat 1952 yılında Eşkişehir'de doğdu. 1968'de Ses Dergisi yarışmasında kazandığı üçüncülükle sinemaya başladı.

1975'te Ali Kocatepe ile evlenip daha sonra ayrılan sanatçı; 1976 - 1980 yıllarıarasında seks filmleri furyası döneminde Londra'ya tekstil eğitimi almaya gitti.

1984'te ikinci kez evlendi. Göğüs kanserine yakalanıp, atlattıktan sonra, 2001'de yeniden sahnelere döndü.

Fatma Karanfil'i Keloğlan Aramızda filminden Keloğlan'ın Fatma'sı olarak da hatırlıyoruz.

Fatma Karanfil bir dönemde Çocuklar Duymasın da Dominant Teyze'nin annesi olarak rol aldı.

Öte yandan Fatma Karanfil Eskişehirspor'a olan düşükünlüğüyle de dikkat çekiyor. 

Aşk ve Mavi'nin başrol oyuncusu Emrah Erdoğan, dizisinin yayınlandığı kanalın yılbaşı partisine katıldı. Partiye iki çocuğunun annesi eşi Sibel Erdoğan'la katılan oyuncu herkesi şaşırttı. Para konusunda tutumlu davranışları sık sık magazin haberlerine konu olan Emrah, bu sefer yaptırdığı gençleşme operasyonuyla gündeme geldi.

Küçük Emrah olarak tanıdığımız 50 yaşındaki sanatçı, yaşlılık çizgilerini yok etmek için yüzüne botoks yaptırdı. Emrah'ı şişmiş ve gerilmiş yüzüyle görenler Kuşum Aydın'a benzettti.

Uzun süredir ortalarda gözükmeyen şarkıcı Zerrin Özer, geçen gün katıldığı bir davette görüntülendi.

Zerrin Özer'in epey kilo verdiği ayrıca dudaklarına dolgu ve yüzüne botoks yaptırdığı gözlerden kaçmadı.

60 yaşındaki sanatçı adeta başka bir insan oldu.

Zerrin Özer'in eski hali...

Sosyal medyada gündem olan fotoğraflara, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da kayıtsız kalamadı.

ZERRİN ÖZER'İN DEĞİŞİMİ:

ZERRİN ÖZER'İN DEĞİŞİMİ:

Sanki az sonra Görevimiz Tehlike’deki gibi yüzündeki maskeyi çıkaracak ve maskenin arkasından bildiğimiz, tanıdığımız Zerrin Özer çıkacakmış gibi bir şey... Değişim olur da bu kadar olur vallaha! Bari azıcık eski Zerrin’i andırsaydı diyorum, başka da bir şey demiyorum.

EMRAH’IN DEĞİŞİMİ:

EMRAH’IN DEĞİŞİMİ:

Fotoğraflarına dikkatli bakın! Sanki “Botoksta abartı konulu bir konferansın görsel sunum malzemesi gibi bir şey çıkmamış mı ortaya... Sanki Emrah botoks yaptırmamış, botoks denilen olgu Emrah yaptırmış gibi bir şey... Bu haliyle kaşlar kalkmaz, dudaklar büzülemez. Yani gitti “Küçük Emrah.

Nermin Bezmen (63) ile Tolga Savacı (54) Mayıs 2015'te nikah masasına oturmuştu. Çift aralarındaki 9 yaş farkın kendileri için sorun olmadığını söylemişti. 

Tolga Savacı ''Nermin benden daha genç görünüyor'' demişti.Aradan geçen 2 yılda Tolga Savacı biraz kilo aldı. Saçlarını uzatttı. Bıyık ve sakal bıraktı.

İsmet Özhan bir dönemin en dikkat çekici, en konuşulan ve en ünlü mankeniydi. Hem yakışıklılığı hem de kibarlığıyla herkesin gözdesiydi. Fakat şarkıcı Muazzez Ersoy ile boşanmasının ardından kaybolmuştu.

Londra'ya yerleşen İsmet Özhan, orada belki de daha önce hiç aklına gelmeyen bir işte çalışarak ekmek parası kazandı. İsmet Özhan, Londra'da orada yaşayan Türkler'in defin işlemleriyle uğraşan bir şirkette çalıştı uzun süre. İsmet  Özhan, 1980'lerin ikinci yarısında Sayısal Loto'dan dönemin parasıyla 168 milyar TL kazanmasıyla da gündeme oturmuştu. Türkiye'ye dönen İsmet Özhan artık daha sakin bir yaşam sürdürüyor.

Bu fotoğraftaki sarışın kadına aslında biraz dikkatli baktığınızda kim olduğunu hemen çıkaracaksınız. Çünkü aradan yıllar geçse de, o zaman içinde değişse de yine de birçok kişinin hafızasında Yeşilçam'ın ilk çocuk yıldızlarından biri olarak yer etti. 

Hala birkaç kuşak için o siyah beyaz filmlerin afacan gülüşlü küçük kızı.

O sarışın kadın Zeynep Değirmencioğlu ya da Yeşilçam'daki adıyla Ayşecik. 

Henüz 2 yaşındayken kamera karşısına geçmeye başlayan Ayşecik, şimdi 60'lı yaşlarında.

Futbolcu Serkan Acar ile evlenip sinemayı bırakan Zeynep Değirmencioğlu bir dönem emlakçılık yaptı, bir süredir de bir kebap restoranını işletiyor.

Ayşecik küçükken... (Zeynep Değirmencioğlu)

Eski manken Engin Koç, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

Duymakta zorlandığı için 15 yıldır işitme cihazı kullandığını söyleyen Engin Koç, şu açıklamalarda bulundu:

''Meslek hayatımda çok gürültülü ortamlarda bulunduğum için kulağım zarar gördü. Bu yüzden daha iyi duymak için 15 yıldır işitme cihazı takıyorum'' dedi.

Emekli maaşıyla geçindiği söyleyen Engin Koç, ''Uzun süredir oyunculuk teklifi gelmesini bekliyorum, iş yok'' dedi.

İşte bir zamanlar podyumların aranan ismi olan Engin Koç'un şimdiki hali...

Haluk Levent, sık sık sosyal medyadan yaptığı esprili aylaşımlarıyla dikkat çekiyor.  İşte bunlardan birini de geçen gece Twitter'da paylaştı ve hayranları Haluk Levent'i yorum yağmuruna tuttu.

Genellikle takiçilerini dahil olduğu sosyal sorumuluk projeleri hakkında bilgilendirip destek isteyen Haluk Levent bazen de geçmiş yıllara ait fotoğraflarını esprili mesajlarla paylaşıyor.

"Haluk Levent 1989 yılında çekilen bu fotoğrafını "Tipe bak çay demle" mesajı eşliğinde Twitter safyasında yayınladı.Bu paylaşıma kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Bir takipçisi, "Abi hangi birine çay demleyelim' diye yazarken bir başkası da "Hangi mağara abi orası" diye sordu. Bazı takipçileri de Haluk Levent'in ayağındaki plastik terliklerle ilgili esprili yorumlar yaptı.

Serengil Serengil, takipçileriyle ilkokul 5'e giderken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

"Yayınladığı kareye, “İlkokul 5 tbt… Küçük bir Öztürk Serengilmişim! Sonra anneye döndüm Allah'tan… Ama huyum hiç değişmedi onu biliyorum bir de kaşlarım… notunu düştü. Serengil'in ilkokul arkadaşı tarafından yapılan, "Kibar ve tatlı dilli arkadaşımız çok sokulgan ve cana yakındır. Yardım etmeyi sever. El becerileri çoktur. Defterlerini çıkartma ile süslemeyi çok sever. Sporda, balede ve folklorda başarılıdır." yorumu dikkatlerden kaçmadı.