Ünlülerin seks itirafları

İşte bazı Hollywood ünlülerinin seks itirafları...

19 Ağustos 2014, Salı 15:13
A A

Gösteri dünyasının bazı ünlüleri sevgilileri ya da eşleriyle en özel anlarını yaşadıkları yatak odalarında olup bitenleri bile paylaşabiliyor bazen. İşte bazı Hollywood ünlülerinin seks itirafları...

George Clooney, 2011 yılında Rolling Stone dergisine yaptığı açıklamada ilk cinsel birlikteliğini 16 yaşındayken yaşadığını itiraf etti. Yakında Amal Alamuddin ile evlenecek olan Clooney ilk orgazmını ise ondan çok önce bisiklete binerken yaşadığını söylemişti.

"TOM KESİNLİKLE İLK 5'E GİRER Cher ve Tom Cruise 1980'li yılların başında aşk yaşamıştı. Cher uzun zaman sonra katıldığı bir TV programında Cruise hakkında "Hayatıma giren erkekleri sıralarsam Tom Cruise ilk beş içinde yer alır. Harika bir adamdı. Tom için deliriyordum" demişti.

"Nick Cannon, Mariah Carey ile yatak odasına gittiklerinde onun şarkılarını dinlediklerini söylemişti. Cannon iki yıl önce verdiği röportajda "Eğer karım yanımda yoksa yine onun şarkılarını dinlerim" demişti.

Beyonce de korktuğu zaman Make Love to Me adlı şarkıyı dinleyip kocası Jay Z ile sevişmesi gerektiğini söylemişti.

"Will Smith ile mutlu bir evlilik sürdüren Jada Pinkett Smith ise eşlerin cinsel hayatı renklendirmenin şart olduğunu anlatmıştı. Jada Pinkett Smith, "Dişelim ki eşinizin ofiste randevusu var. Bir fantezi randevusu ayarlayın. Onun sekreteri olun ve böylece hayal ettiklerinizi gerçekleştirin." Jada Pinkett Smith, çiftlere yatak odası dışında da mutlu saatler geçirebilecekleri yerler aramalarını önermişti.

"Angelina Jolie de Brad Pitt ile sürdürdüğü yatak odası hayatına ilişkin sasimi açıklamalar yapmıştı 2008 yılında. Jolie, ikiz bebekleri Knox ve Vivienne'e hamileyken yaptğı açıklamada "Hamilelik seks hayatınızı canlandıran bir durum. Sizi daha yaratıcı olmaya zorluyor ve bu sayede de çok eğleniyorsunuz" diye konuşmuştu Jolie.

"Uzun süre tantrik sevişme ile ilgilendiği bilinen şarkıcı Sting ise karısı Trudie Styler ile yatak odası hayatları hakkında Biz oyuncu olmayı seviyoruz. Seksin tiyatrosunu seviyorum. Güzel görünmeyi seviyorum. Eşimin elbiselerini çıkarmayı ve onun da aynı şeyi bana yapmasını seviyorum" demişti.

Robin Thicke ve Paula Patton ise mutlu bir evliliğin sırrının bol bol seks yapmak olduğunu açıklamışlardı.

"Kısa bir süre önce anne olan güzel oyuncu Olivia Wilde ise nişanlısı Jason Sudeikis ile "Kenyalı maraton koşucuları gibi seviştiklerini" söylemişti.

"Robert Downey Jr ise cinsel mutluluğunun sırrını "arka arkaya kendimi tatmin etmek" diye anlatmıştı.

"Russell Brand, eski karısı Katy Perry ile evliliği sırasındaki cinsel hayatıyla ilgili olarak "Onunla sevişirken başkasını düşünüyordum" demişti.

"ünlü şarkıcı John Meyer, Meyer, Playboy dergisine verdiği röportajda yaklaşık 1 yıl süreyle birlikte olduğu Simpson'ın "yatak odasında bir napalm bombası gibi olduğunu" söylemişti. Meyer "Jessica, seksüel bir napalm gibiydi" diye konuştu.John Meyer, eski sevgilisinin bir çeşit "uyuşturucu" gibi olduğunu da söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "Ve eğer fazla kullanırsanız uyuşturucular çok da iyi değildir. Evet, Jessica benim için kokain gibi bir şeydi. Siz hiç yeryüzünde 'hayatta hiçbir şey yapmayayım sadece sevişeyim' diyen bir insan gördünüz mü."

"Cameron Diaz ilerleyen yaşına rağmen hala genç görünmesinin nedenini "Sanırım bol egzersiz yapmak, sağlıklı beslenmek, bol bol su içip gülmek ve elbette çok seks yapmak" olarak açıklamıştı.