Ünlülerle ilgili inanılan efsaneler

Dünya çapında hayran kitlesine sahip ünlülerin dedikoduları da dünya çapında oluyor. İşte ünlüler hakkında inanılan birbirinden ilginç efsaneler...

21 Temmuz 2017, Cuma 23:43
A A
'GERÇEK PAUL McCARTNEY 1966'DA ÖLDÜ'

'GERÇEK PAUL McCARTNEY 1966'DA ÖLDÜ'

Bu teoriyi destekleyenler, Beatles üyesi Paul McCartney’nin yıllar önce bir trafik kazasında öldüğünü ve yerine bir dublörün geçtiğini düşünüyor.  

'LORDE 40 YAŞINDA'

'LORDE 40 YAŞINDA'

Yeni Zelandalı dünyaca ünlü şarkıcı Lorde’nin gerçek yaşıyla ilgili dedikodular dikkat çekici. 20 yaşında olduğu bilinen ve ilk çıkış albümünü 17 yaşında yapan şarkıcının, bazı hayranları tarafından gerçekte 40 yaşında olduğu iddia ediliyor.  

'PRENS HARRY'NİN BABASI PRENS CHARLES DEĞİL'

'PRENS HARRY'NİN BABASI PRENS CHARLES DEĞİL'

Prenses Diana ve ailesi, yıllarca ilginç komplo teorileriyle karşılaştı. Kızıl saçlı Prens Harry’nin gerçek babasının Prens Charles değil James Hewitt olduğu da bu teoriler arasında yerini buldu. Her ne kadar Prenses Diana ile Hewitt’in aşk yaşadıkları gibi bir haber hiçbir zaman çıkmasa da Hewitt’in Prens Harry’nin babası olduğu konusunda ısrarlı olanlar mevcuttu. Öte yandan Harry’nin aslında en çok dayısı Charles Spencer’a benzediği biliniyor.

'MARILYN MONROE 50 BEDENDİ'

'MARILYN MONROE 50 BEDENDİ'

Marilyn Monroe’nun vücudu, ideal kadın vücudu olarak hafızalara kazınmış olsa da bazıları ünlü aktrisin aslında büyük beden olduğunu iddia ediyor. 40 beden olduğu bilinen Monroe’nun aslında 50 beden olduğunu ileri sürenler var.  

'AVRIL LAVIGNE ÖLDÜ, YERİNE BAŞKASI GEÇTİ'

'AVRIL LAVIGNE ÖLDÜ, YERİNE BAŞKASI GEÇTİ'

Bu iddia, 2015 yılında, Brezilya’da yayınlanan bir web sitesinde dile getirildi. Ünlü pop punk şarkıcının 2003 yılında öldüğü ve yerine Melissa Vandella adlı bir dublörün geçtiği öne sürüldü. Bu iddiayı desteklemek için de Lavigne’in yüzündeki benlerinin yok olduğu belirtildi.  

'STEVIE WONDER GÖRME ENGELLİ DEĞİLDİ'

'STEVIE WONDER GÖRME ENGELLİ DEĞİLDİ'

Dünyaca ünlü efsanevi şarkıcının görme engelli taklidi yaptığı ama aslında görebildiği iddia edildi. Wonder’ın basketbol oynaması, bir defasında düşen bir mikrofonu yakalaması, iddiayı desteklemek için öne sürülenler arasında. Elbette, bu komplo teorisi, bir insanın neden 67 yıl boyunca göremiyor taklidi yapmak isteyeceğini açıklamıyor.  

'ELVIS PRESLEY HALA YAŞIYOR'

'ELVIS PRESLEY HALA YAŞIYOR'

Bazı hayranları Elvis Presley’nin öldüğüne hiçbir zaman inanmak istemedi. Presley’nin, öldüğü günün hemen ertesinde John Burrows adıyla Buenos Aires’e tek gidişlik bilet aldığı iddia edildi. Burrows adlı kişinin Elvis Presley gibi görünmesi ve konuşması, bu iddiayı desteklemek isteyenlerin sarıldığı bir kanıt oldu.  

'KATY PERRY ASLINDA JONBENET RAMSEY'

'KATY PERRY ASLINDA JONBENET RAMSEY'

Katy Perry’nin bazı hayranları, onun aslında Katy Perry olmadığını, gerçek adının JonBenét Ramsey olduğunu iddia ediyor. Ancak Ramsey altı yaşında hayatını kaybettiği bilinen ve ölümündeki sır perdesi aralanamayan bir çocuk. Oysa Ramsey doğduğunda Katy Perry zaten altı yaşındaydı.  

'WALT DISNEY'İN BEDENİ DONDURULDU'

'WALT DISNEY'İN BEDENİ DONDURULDU'

Walt Disney’in bedeninin gelecekte uygun teknoloji bulunduğunda uyandırılmak üzere kriyojenik olarak dondurulduğu iddia ediliyor. Oysa ünlü animatör ve yönetmenin öldükten sonra bedeninin yakıldığı, küllerinin de Los Angeles’taki hatıra parkına gömüldüğü biliniyor.  

'BEYONCE HAMİLE DEĞİLDİ'

'BEYONCE HAMİLE DEĞİLDİ'

Bu dedikodu, ünlü şarkıcının ilk hamilelik döneminde Avustralya’da bir TV programında dile getirildi. Beyonce’nin hamilelik döneminde giydiği kıyafetlerde göbeğinin sahte durduğu, ünlü şarkıcının aslında kısırlık sorunu yaşadığı ve sahte hamilelik duyurusu yaptığı öne sürüldü. Beyonce’nin şimdi 5 yaşında bir kızı ve yenidoğan ikizleri var.