Ürgüp'te Fuhuş operasyonu

Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde, para karşılığı fuhuş yaptıkları tespit edilen biri yabancı uyruklu iki hayat kadını yakalandı

02 Mart 2015, Pazartesi 09:09
A A

Alınan bilgilere göre, F.T (34) isimli kadının evinde erkeklerle para karşılığı fuhuş yaptığı bilgisine ulaşan Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, söz konusu kadın ile telefon ile görüşerek müşteri kılığında pazarlık yaptı. F.T isimli kadının yabancı uyruklu bir arkadaşını da evine getirebileceğini söylemesi üzerine müşteri kılığındaki sivil polisler seri numaraları daha önceden alınmış paralar ile birlikte hayat kadınları ile buluştu.

Asayiş Büro ekipleri buluşma adresinde ki eve yaptıkları baskında, erkeklerle para karşılığı fuhuş yaptıkları tespit edilen ev sahibi F.T ve Kazakistan uyruklu N.A isimli kadınları gözaltına aldı. Ürgüp İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen kadınlardan Türk vatandaşı F.T (34) para karşılığı fuhuş yapmak ve fuhuşa aracılık etmek suçundan savcılığa sevk edilirken Kazakistan uyruklu N.A (23) ise sınır dışı edilmek üzere Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi.

İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;