Üstünel'den Yıldırım'a yanıt

Galatasaray Başkan Yardımcısı Haldun Üstünel, sarı-kırmızılı kulübün devre arası transferleriyle ilgili eleştiride bulunan F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a ağır bir cevap verdi

Üstünel'den Yıldırım'a yanıt

DHA'ya özel bir açıklamada bulunan Haldun Üstünel, Aziz Yıldırım'ı doğrudan hedef alan açıklamasında şu sözleri söyledi: "G.Saray aleyhinde açıklama yapan başkanlar kervanına Antalya ve Kayseri'den sonra F.Bahçe Kulübü Başkanı'nın da katılması ve O'na eşlik eden medyadaki yandaşları hezeyanla yüklü yazı ve konuşmaları aslında G.Saray'ın ne kadar doğru yolda olduğunun göstergesidir.

G.Saray olarak rakiplerimizin icraatlarına hep saygılı olduk... Açıkcası biz bu duruşu sergilerken, rakiplerimizden de aynı saygıyı bekliyoruz. Transferde kimin yanlış yapıp yapmadığı sezon sonunda belli olacak. Biz şampiyonluk kupasını 18. kez havaya kaldıracağımıza inanıyoruz.

Kendisini Dünya kulübü olarak görüp, transfer yapmadıklarını söyleyenler ara transferde 4 milyon Euro harcadıklarını nasıl açıklayabilirler? Gerçek bir Dünya markası olan G.Saray'ın ezeli rakibinin başkanı, marka değerini yükseltmek isteyen Kulüpler Birliğini temsil ederken, bizim icraatlarımızla ilgili yorum yapması hiç de şık durmamaktadır.

Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Aziz Yıldırım'dan bizim transferlerimizle ilgili yorum yapmasını değil, sahada iki sezondur kasti tekmelerle sakatlanan oyuncularımız için çözüm bulmasını bekliyoruz."

Kadir ÇETİNÇALI/İstanbul (DHA)