Utançtan zayıfladı

Evlendiğinde 156 kilo olan İngiliz oyuncu Rebecca Wheatley düğün fotoğraflarını gördüğünde kendinden utanmıştı. Zayıflamaya karar veren oyuncu diyet yapmaya başladı ve...

Utançtan zayıfladı

HAMİLELİK KİLOLARINI VEREMEDİ

İngiliz televizyon kanalı BBC’de 1997-2001 yılları arasında yayınlanan ‘Casualty’ adlı dizide oynayan Rebecca Wheatley (44), 2003’te Türkiye tatilinde tanıştığı Mahmut adlı bir Türk’ten Freddie adını verdiği erkek çocuk dünyaya getirmişti. Zaten aşırı şişman olan oyuncu hamilelikte aldığı kiloları da verememişti. Rebbecca Wheatley 2005’te Mahmut ile evlenmişti. İngiliz oyuncu düğün fotoğraflarını görünce dış görünüşünden çok utanmıştı.

TÜRK KOCASI ’ŞİŞMAN' SEVİYOR

Türk kocasının kilolu kadınlardan hoşlanmasına rağmen zayıflamaya karar veren Rebbecca Wheatley diyet yapmaya başladı. Sabah kahvaltısında meyve ile yağsız yoğurt, öğle yemeğinde tavuk salatası, domates, akşamları ise balık, brokoli ve püre yiyen Rebecca Weathley 2 yıl içinde kilolarının yarısını verdi. İngiltere ‘de yayınlanan Slimming World (Zayıflayan Dünya) adlı dergi 79 kilo zayıflayarak 77 kiloya düşen Rebecca Weathley’i ‘yılın kadını’ ödülüne layık gördü.