Üvey baba vahşeti

Tayland'ın Minburi şehrinde bir kişinin 2 yaşlarındaki üvey oğlunu döverek öldürmesi görüntüleri yürek dağladı. Üvey baba vahşetinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerin sosyal medyada yer alması, izleyenlerin büyük tepkisini çekti

30 Mart 2015, Pazartesi 23:51
A A

Minburi kentindeki bir apartmanda meydana gelen üvey baba vahşetinin görüntülerinin güvenlik kamerasından sosyal medyaya aktarılması, izleyenlerin vicdanlarını sızlattı.

Kısa sürede milyonların tıklayarak öfke dolu ifadelerle yorum yaptığı görüntüde, yorumlardan üvey baba olduğu öğrenilen bir kişi telefonla konuşurken bu sırada yanına gelen 2 yaşlarındakı çocuğa önce tekme atıyor.

Çocuğu defalarca havaya kaldırıp yere fırtalan vahşi adamın yanına gelen bir kişi müdahale etmek yerine kısa süre sonra oradan uzaklaşıyor. Ardından savunmasız çocuğun boğazını sıkan üvey babanın tüm gücüyle yumruklaması, izleyenlerin yüreklerini dağladı. 

Daha sonra üvey babanın omzuna alıp götürdüğü çocuğun öldüğü ifade edildi. Bu video sosyal medyada bir gün içinde milyonlarca kez izlendi.

Enis AKSU / TAYLAND, (DHA) 

* Haberin videosu aşırı derecede rahatsız edici unsurlar içerdiği için posta.com.tr olarak yayınlamıyoruz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;