Uyanık Daum!

Christoph Daum, "Hem Sarı-lacivertli kulüp hem de Milli Takım'ı çalıştırır mısınız?" sorusuna nasıl yanıt verdi?

13 Ekim 2009, Salı 05:00
A A

Fatih Terim’in yarın oynanacak Ermenistan maçının ardından Milli Takım’ı bırakacağını açıklamasına bir bir yorum da Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum’dan geldi.

Dünkü antrenmanda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Alman hoca, “Her şey için Terim’e teşekkür etmek istiyorum. Yurt dışında ve dünyada büyük bir reklam yaptı Türk futbolu için.

Hem kulüple kazandığı kupalarla hem de Türk Milli Takımı’na yaptığı büyük işlerle. Yurt dışında Türk futbolu için büyük bir reklam yaptı. Umarım Ermenistan maçı onun için güzel bir veda olur” dedi.

TANJEVİC ÖRNEĞİ
Christoph Daum, “Hem Fenerbahçe’yi, hem de Türk Milli Takımı’nı çalıştırmak ister mi? Bunun örneği basketbolda da var (Bogdan Tanjevic)” şeklindeki soruya verdiği yanıt ise çok tartışılacak cinstendi.

Daum, “Çarşamba günü son maçı. Bu maçtan önce, gelecek hocayla ilgili konuşmak istemiyorum. Ne gelecek hocayla, ne de adayla ilgili konuşmak istemiyorum. Çünkü bu saygısızlık olur. Son maçını oynasın ondan sonra tabii konuşulur” diyerek bu konuda açık kapı bıraktı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;