Uzak mesafe tanımayan aşık çift

Rob ve Joli çifti kaderin cilvesine kapılıp, aralarındaki mesafeyi görmezden geldiler ve 3 yıl boyunca dünyanın farklı ülkelerinde aynı kareyi çektiler ta ki o muhteşem şey başlarına gelene kadar…  

24 Kasım 2017, Cuma 10:08
A A

Fotoğraflara ilk baktığınızda birbirine aşık dünyayı gezen bir çift olarak görebilirsiniz ancak onların aşk hikayesi bu fotoğraflardan çok daha fazlası.  

Rob ve Joli yıllar önce bir seyahatte tanışıyorlar. Kaderin cilvesine kapılıp, tatil sırasında birbirine aşık olan çiftin ilişki yaşaması için tek bir engel vardı o da aralarında 8 bin mil yani yaklaşık 12 milyon 874 bin 752 kilometre uzaklık olması.  

Rob Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyor, Joli de Filipinler’de yaşıyor.  

Önceleri Facebook’tan arkadaşça mesajlaşmaya başlayan çift en sonunda yaşadıkları ülkelerin tam ortasında kalan noktalarda buluşma kararı almış.  

Gittikleri ülkelerde romantik öpüşme pozu vererek aralarında bir gelenek başlatan çiftin bu fotoğrafları bir süre sonra muhteşem bir projeye dönmüş.  

3 yılın ardından Rob gelenek haline getirdikleri buluşmalarında nihayet Jil’e evlenme teklifi etmiş ve ikili hemen işlemlere başlamış.  

Evlenme teklifinin hemen ardından aynı ülkede yaşamak için tüm yasal işlemleri halletmişler ve işte yıllar sonra beklenen an gelmiş ve çatmış. 

Aile ve arkadaşlarının olduğu bir davetle evlenen Rob ve Joli çifti şimdiden sosyal medyanın dikkat çeken çiftlerinden biri haline geldi. 

“Bu fotoğrafları ailemize ve arkadaşlarımıza bile daha yeni gösterdik sonra fark ettik ki belki bu fotoğraflar çoğu çifte ilham olur. Özellikle de uzak mesafeli ilişki yaşayanlar için… “ diye konuşan Rob ve Jil çifti şimdilerde mutlu huzurlu ve bol bol seyahat eden bir çift…  

İşte çiftin evlendikten önce evlendikten sonra çektiği birbirinden romantik seyahat fotoğrafları