'Uzaylı'nın acı sonu

Meksika'da bir çiftçi bulduğu yaratığı korkudan boğup öldürdü. Yaratık, uzaylı ya da keşfedilmemiş bir hayvan türü olabilir

02 Eylül 2009, Çarşamba 13:44
A A


SIRRI ÇÖZÜLEMEDİ 
Meksika’da 2007 yılında bir çiftçi daha önce benzerini hiç görmediği bir yaratıkla karşılaştı. Çiftçi öylesine korktu ki yaratığı boğarak öldürdü. Yaratığın en gelişmiş 4 laboratuvarda DNA yapısı çözülmeye çalışıldı. Ama buna rağmen yaratığın DNA’sı bile bulunamadı. 

KAFALAR KARIŞTI 
Oysa yeryüzündeki her canlının DNA’sı var. (DNA: Genetik talimatları taşıyan asit). Bazı uzmanlar yaratığın uzaylı olduğunu söyledi, bazıları ise “Daha önce keşfedilmemiş ilginç bir hayvan türü” dedi. Gizemli yaratık, kertenkelenin diş yapısına sahip. 

HAYVANDAN ZEKİ 
Ama kafatasının yapısı, hayvanlara göre çok daha zeki olduğunu gösteriyor. Yaratığın eklemleri ve iç kulakları insana benziyor. Gözleri ilkel yaratıklara göre çok gelişmiş. Göz çukurları görenleri korkutuyor. Bedenini ince bir deri tabakası kaplıyor. 

İKİNCİSİ KURTULDU 

Yaratığın uzaylı mı hayvan mı olduğu tartışılırken Meksika’da ikinci olay patladı. İşçi Francisco Garcia “Yaşayan ikinci yaratığı çiftlik kapısından çıkarken gördüm. 70 santimetre boyunda bir insancıktı. Beni fark edince hızla uzaklaştı” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;