Vahşetin nedeni yasak aşk mı?

Testereyle doğranmış şekilde bir çuvalın içinde bulunan kadının katil zanlısı eşi, “Mesai arkadaşımla mesajlaşıyordu” dedi

Vahşetin nedeni yasak aşk mı?

TESTEREYLE PARÇALANMIŞTI

Zonguldak’ta 4 çocuk annesi Yeter Topçu (32) 1 Kasım’da kaybolmuştu. Cihangir Topçu polisi arayıp eşinin kaybolduğunu bildirmişti. Önceki gün Topçu ailesinin evinin kömürlüğünden gelen kötü kokular üzerine komşular polisi aramıştı. Polis kömürlükte Yeter Topçu’nun testereyle parçalanmış cesedini bulmuştu. Cesedin başı ve gövdesi bir çuvala konmuştu. Bacak ve kollar kayıptı. Vahşi cinayetin katil zanlısı olarak Yeter Topçu’nun maden işçisi olan eşi Cihangir Topçu gözaltına alınmıştı.

KARISINI DEĞİL TAVUĞU KESMİŞ

Cihangir Topçu’nun iç çamaşırı ve pantolonunda kan izleri bulunmuştu. Cihangir Topçu ifadesinde, “Karım mesai arkadaşım olan E.K. adlı erkekle mesajlaşıyordu. Evden kaçıp ona gittiğini düşündüm. Eşimi ben öldürmedim” dedi. Cihangir Topçu pantolonundaki kan izlerinin tavuk keserken bulaştığını söyledi. Cihangir Topçu’nun, E.K. ile eşinin yasak aşk yaşadığını düşündüğü için cinayeti işlemiş olabileceği ihtimali üzerinde duran polis E.K.’yı arıyor.

KAYIP UZUVLAR BULUNAMADI

Çiftin 10 yaşındaki kızları Nur polise, annesiyle babasının geçen pazar kavga ettikten sonra yatak odasına girdiklerini söyledi. Küçük kız, “Sabah annemi sorduğumda babam İstanbul’a gittiğini söyledi” dedi. Cihangir Topçu’nun, geçen pazar kaybolduğunu söylediği eşi için yakınlarını ısrarı sonucu polise gidip ‘kayıp’ başvurusu yaptığı öğrenildi. Bu arada vahşice katledilen Yeter Topçu’nun kayıp olan kol ve bacaklarını bulmak için kömürlükte yapılan aramalar sonuç vermedi.

Ersin ERCAN/DHA