Valide Sultan sinir krizi geçirdi

MuhteşemYüzyıl dizisinde Valide Sultan'ı canlandıran Nebahat Çehre, Yeşilçam Ödülleri gecesinde bir konuk elbisesine basınca sinir krizi geçirdi. Çehre ilaç içerek sakinleşti

30 Mart 2011, Çarşamba 11:43
A A

TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi’nin işbirliğiyle Turkcell’in ana sponsorluğunda önceki gün düzenlenen ‘Yeşilçam Ödülleri’ gecesine ünlü yağdı. Geceye özel kıyafetleriyle şıklık yarışına giren ünlülerin bazıları tercihleriyle geçer not alırken kimileri ise vasat bulundu.

Ödel törenine gelinliği andıran ilginç giysisiyle katılan Nebahat Çehre, bir vatandaş elbisesine basınca adeta sinir krizi geçirdi. Etrafa bağırmaya başlayan Çehre sinirlerini yatıştırmak için çantasından çıkardığı sakinleştirici ilacını içti.

Tambu sırada yardımcısı da gazetecilerin görüntü almasını engellemek için ceketini siper etti. Hapını içtikten sonra sakinleştiği hatta gülümsediği görülen Çehre, gecede Kültür Sanat Hizmet Ödülü’nü alınca morali yerine geldi.

Çehre kıyafetiyle ilgili olarak, “Kıyafetim gelinliğe benzemiş olabilir ama ben iki kez gelinlik giydim. Bu gece böyle bir tercih yapmak istedim” diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;