'Valla ölmüştür'

Edirne'de Tunca Nehri kenarında arkadaşlarıyla birlikte alkol alan Emrah Demir (27), suya düşüp boğularak hayatını kaybetti. Birlikte alkol aldığı diğer arkadaşları ise Emrah'ın ardından 'Valla ölmüştür' diyerek gözyaşı döktü

24 Kasım 2013, Pazar 12:41
A A

Üç arkadaşıyla birlikte nehir kenarında alkol alan 27 yaşındaki Emrah Demir 'tuvalete gidiyorum’ diyerek arkadaşlarının yanından uzaklaştı.

Bir süre sonra Demir’in geri gelmemesinden şüphelenen arkadaşları karanlık olan nehir kenarında arama yaparken, suya düştüğünü gördü ve polise haber verdi.

Tunca Nehri’ne gelen polis ve itfaiye ekipleri kıyıya yaklaşık 10 metre uzaklıkta hareketsiz duran Emrah Demir’i çıkarabilmek için uzun süre uğraş verdi. İtfaiye erleri suyun üzerine kurdukları merdivenle Demir’e ulaşarak sudan çıkardı.,

'ÖLDÜ MÜ?'

Ambulansla Edirne Devlet Hastanesi’ne götürülen Emrah Demir yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Birlikte alkol aldığı diğer arkadaşları ise Emrah Demir’in ardından ‘Valla ölmüştür, öldü mü?’ diyerek gözyaşı döktü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

DHA

 


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;