Önceki Fotolar

Vatan Şaşmaz cinayetinde yeni detay! Filiz Aker'in kanında bunlar bulundu

Sunucu-oyuncu Vatan Şaşmaz'ı öldürüp ardından da intihar eden eski manken Filiz Aker'in otopsisi tamamlandı. Filiz Aker'in kanında alkol ve kırmızı reçete ile satılan psikiyatri ilaçlarına rastlandı

09 Kasım 2017, Perşembe 07:46
A A

Vatan Şaşmaz'ı vurduktan sonra intihar eden Filiz Aker'in detaylı otopsisi tamamlandı.

ALKOL VE KIRMIZI REÇETELİ İLAÇ

ALKOL VE KIRMIZI REÇETELİ İLAÇ

Milliyet'te yer alan habere göre, Filiz Aker'den alınan doku ve kan numunelerini tetkik eden Kimya İhtisas Kurulu uzmanları eski mankenin kanında yüksek oranda alkol ve kırmızı reçete ile satılan psikiyatri ilaçlarının etken maddelerinin bulunduğunu tespit etti. Ayrıntılı rapor savcılığa gönderildi.

PSİKİYATRİ İLAÇLARI KULLANDIĞI SÖYLENİYORDU

PSİKİYATRİ İLAÇLARI KULLANDIĞI SÖYLENİYORDU

Vatan Şaşmaz cinayetinin ardından Filiz Aker'in psikolojisinin bozuk olduğu ve psikiyatri ilaçları kullandığı iddia ediliyordu. 

Ortaya çıkan otopsi raporu ile Filiz Aker'in psikiyatri ilaçları kullandığı da ortaya çıkmış oldu.

Vatan Şaşmaz'ın ölmeden bir gün önce çocuğunun cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendiği ve adını "Asil" koyduğu ortaya çıkmıştı.

Vatan Şaşmaz'ın mezarını sosyete ve magazin dünyasından birçok isim ziyaret ediyor. Ancak ünlü isimler ziyaret sırasında görüntülenmemek için akşam saatlerini tercih ediyor.

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in ceset fotoğrafları sosyal medyada yayılmıştı. Fotoğrafları para ile satmaya çalışan ve yayan kişinin Didem Çolak olduğu belirlenmişti. Polis, aradığı Didem Çolak'ı, Konya'da Mevlana Müzesi'nde çektirdiği fotoğrafı Facebook'ta paylaşınca yakalamıştı.Didem Çolak daha sonra serbest bırakılmıştı.