Vatan size minnettar

Türk ordusu, ulusal güvenliğimiz için başlattığı ‘Zeytin Dalı Harekatı’nın 4’üncü gününde terör örgütünü darmadağın etti. Üsteğmen Oğuz Kaan Usta kuzey cephesinde, Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı batı cephesinde kahramanca çarpışırken şehit düştü. Önceki gün şehit olan askerimiz Astsubay Musa Özalkan da dün Ankara’da son yolculuğuna uğurlandı

24 Ocak 2018, Çarşamba 05:10
A A
Suriye’deki Burseya Dağı’nda PKK/PYD’li teröristler ile çatışırken şehit düşen Astsubay Musa Özalkan’ın dün Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii’ndeki cenazesine Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Yıldırım, CHP lideri Kılıçdaroğlu, MHP lideri Bahçeli ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da katıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit astsubayın tabutu başında şöyle dedi: “Üç beş soysuza soluk aldırmayacağız.”Şehit Üsteğmen Oğuz Kaan Usta (30) ile öğretmen Saide Üstüner Usta 4 yıllık evliydi. Kızları 2.5 yaşında.


Şehit Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı (25) 6 ay önce Birgül Muratdağı ile evlenmişti.


SİLAH ARKADAŞLARI YEMİN ETTİ


Suriye’nin Ömer Uşağı Köyü’nde dün çıkan çatışmada Üsteğmen Oğuz Kaan Usta şehit düştü. Silah arkadaşları şehidinin kanını yerde bırakmadı, köyü PYD’den aldı. Afrin yakınlarında çıkan çatışmada Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı şehit oldu.Şehit Musa Özalkan (30), iki yıl önce Şeyma Özalkan ile evlenmişti. Çiftin kızları Ayşe 5 aylık.


Son Dakika.. Afrin'den kahreden haber: 1 şehit var


Cumhurbaşkanı Erdoğan şehit cenazesinde gözyaşlarını tutamadı


Terör örgütünün karalama kampanyası devam ediyor! Bu defa Afrin için eski tarihli fotoğrafları kullandılar

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;