Vatanım Sensin 36. bölümde neler oldu?

Vatanım Sensin'in son bölümünde yine izleyenler ekrana kilitlendi. Cevdet gibi kızına kavuşmak isteyen Azize de 36. bölümde etrafındaki isimlerden yardım istedi. Önceki hafta dizide Hilal'in yokluğunda idamların olabileceği belirtilmiş Cevdet ise herkesi dikkatli olması konusunda uyarmıştı. Vatanım Sensin 36. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar..

08 Aralık 2017, Cuma 07:32
A A
Vatanım Sensin son bölümünde Hilal'in kurtarılması için büyük uğraş veren Cevdet'in sonunda amacına ulaşacağını gösterdi.

Görevini başarı ile devam ettirebilmek için kızının özgürlüğüne kavuşmasını bekleyen Cevdet, idamların artmaması için Hilal'e ulaşmaya çalışmıştı.

İşte Vatanım Sensin'de bu hafta yaşanan olaylar...


VATANIM SENSİN 36. BÖLÜM


Cevdet, Dağıstanlı’nın yerine getirilen kızı Hilal’i kurtarmayı başarabilecek mi? Kızı Hilal’e kavuşma fırsatı yakalayan Azize, karşısına çıkan engelleri aşabilecek mi? Simav’dan sonra Taşköprü’nün de kaybedilmesi, Dağıstanlı’yı deliye döndürür. Yunan Ordusu’na karşı kaybedilen topraklar, milli mücadele adına önemli kayıplar haline gelir. Yunan General Filippos, savaşta giderek güçlenmeye devam eder. Üstelik Efeler Meclisi’nde kendisine bilgi akışı sağlayan bir hain de yer almaktadır. Cevdet, Yunan General Filippos’un bir sonraki hamlesinin ne olacağını tahmin etmeye çalışırken, Dağıstanlı ile karşı karşıya gelirler.


Vatanım Sensin'de gülümseten sahne...

Kızı Hilal’i kurtarabilmek için Dağıstanlı’nın yaşadığı yere gelen Cevdet, Eşref Paşa’nın gizli parolasını söyler. Dağıstanlı, duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemese de Cevdet’in kim için hizmet ettiğini anlamaya çalışır. Azize ile Tevfik’in yüzleşmesi ise gizli gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olur. Kendisini Yanık Efe olarak tanıtan Tevfik, Azize’nin başına gelenleri Cevdet’in bilmediğinin farkındadır. Milli mücadele adına saklı tutulmaya çalışıldığını öğrenen Tevfik, Azize’ye hiç beklemediği bir karşılık verecektir.

Hilal’i kaçıran Kerim, Dağıstanlı’nın gözüne girebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Hilal’i kaçırdıktan sonra onunla evleneceğini belirten Kerim, Hilal’in büyük bir tehlikeye düştüğünün göstergesidir. Üstelik Dağıstanlı’nın yanında bulunan kadınlar da bunu planlamaktadırlar. Seher’in dile getirdiği bu plan, Azize’yi büyük bir şaşkınlığa iter.

Leon ise Hilal’in peşini bırakmaz. Bir an önce İzmir’e dönebilmesi için her yerde onu arayan Leon, Hilal’i kurtarabilmek adına kendisini ateşe atmaktan çekinmeyecektir.


Vatanım Sensin'in 36. bölümünde yer alan Alina Boz kimdir?


Vatanım Sensin 36. bölüm fragmanında Alina Boz sürprizi


Vatanım Sensin 36. bölüm fragmanında Alina Boz sürprizi


Vatanım Sensin 36. bölümde neler oldu?

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.