Vatanım Sensin 41. bölüm fragmanı: Cevdet Azize’nin yaşadığını öğreniyor…

Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından yayınlandı. Tarihi sahneleriyle ekrana kilitleyen Vatanım Sensin’in 11 Ocak tarihli bölümünde Leon ve Mehmet büyük bir tehlikeyle karşı karşıya geldi. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Vatanım Sensin 41. Bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

13 Ocak 2018, Cumartesi 12:31
A A
Vatanım Sensin yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta başka bir sürprizle izleyici karşısına çıkan Vatanım Sensin’in son bölümünde Cevdet, Mustafa Kemal Paşa’dan gelen telgraf doğrultusunda İsmet Paşa’yı kurtarmak için harekete geçti. Ankara ile ipleri iyiden iyiye koparan Dağıstanlı geri dönülmez bir yola girdi.

Cevdet, Mustafa Kemal’in emri üzerine İsmet Bey’i Dağıstanlı’nın namlusunun ucundan almak için Tevfik’i kullandı. Aynı zamanda diliminde ise Leon ve Mehmet ölümle burun buruna geldi. Tüm bu gelişmelerin ardından yayınlanan Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ise şok etkisi yarattı. İşte yeni bölüm sahneleri ve detayları!


VATANIM SENSİN 41. BÖLÜM FRAGMANI...

 


YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?Tevfik, hayatta kalabilmek için bildiği büyük sırrı Cevdet'e söylüyor! Cevdet, elindeki silahı Tevfik'in kafasına doğrultarak onu öldürmek için hazır bekler. Tevfik, hayatta kalabilmek için en büyük kozunu kullanmanın uygun olacağını düşünür. Bu ölümü sadece tek bir kelime önleyecektir. Tevfik'in dudaklarından Azize izmi çıktığında Cevdet'in tüm düşünceleri aniden değişir. Tevfik, Azize'nin yerini Cevdet'e söyleyecek mi? Bu konuşmaya rağmen Cevdet, Tevfik'i öldürecek mi?  Vatanım Sensin, merakla beklenen yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de.


Vatanım Sensin 40. bölüm özeti (Vatanım Sensin son bölüm)


Vatanım Sensin 40. bölüm 2. fragmanı yayınlandı


Vatanım Sensin'in 39. bölümüne konu olan İsmet İnönü kimdir? (Vatanım Sensin 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı?)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;