Vatanım Sensin yine nefes kesti ( Vatanım Sensin 32. bölüm fragmanı)

Vatanım Sensin yeni bölümüyle dün akşam Kanal D'de izleyicilerle buluştu. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in başrolde olduğu dizinin 32. bölüm fragmanı da yayınlandı

10 Kasım 2017, Cuma 00:51
A A
Vatanım Sensin'in merakla beklenen yeni bölümü nihayet yayınlandı. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in başrollerini paylaştığı dizi ikinci sezona oldukça heyacanlı bir başlangıç yaptı.
 

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR


23 Nisan 1920’de Ankara’da açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türk halkı için bir başlangıç olur. Düşman ordulara karşı atılan bu adımlar herkes için bir umut olurken, mücadele daha büyük bir hale gelir. Kurtuluş Savaşı, her zamankinden daha çetin geçecek ve Türk halkının parolası ”Ya İstiklal Ya Ölüm” olacak!


İŞTE SOSYAL MEDYADA ÇOK KONUŞULAN O SAHHE
İzmir’deki vazifesi sona eren Cevdet, ailesiyle birlikte Ankara’ya gitmeyi planlamıştı. Azize, annesi ve kızlarının beklediği Cevdet, gönderdiği mektupla Yunan Ordusu’na son darbeyi vurmak için kendi canını feda ettiğini yazmıştı. Yunan Karargahı’nda hedef haline gelen Cevdet, kendisini büyük bir mücadelenin içinde bulur. İzmir’de bombalar bir bir patlar ve Cevdet ile ailesinin kavuşması imkansız hale gelir.


32. BÖLÜM FRAGMANI

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;