Veda partisi

47 yaşındaki Eyüp Şentürk 20'nci evlilik yıldönümünde eşi Dilek Şentürk için düzenlediği sürpriz parti, 'hayata veda partisi'ne dönüştü

Veda partisi

TÜM DOSTLARINI ÇAĞIRDI

Samsun Terme’de haftalık olarak yayınlanan Bilgi Gazetesi’nin sahibi Eyüp Şentürk (47), evliliklerinin 20’nci yıldönümü nedeniyle eşi Dilek Şener’e bir lokantada sürpriz parti düzenledi. Eyüp Şentürk partiye, aile üyelerini, dostlarını, 3 yıl önce by-pass ameliyatını gerçekleştiren doktorları, hemşireleri ve hastane çalışanlarını çağırdı.

SON ANA KADAR GİZLEDİ

Eyüp Şentürk, daveti son ana kadar eşinden gizledi. Birlikte lokantaya girdiklerinde Dilek Şentürk, davetlileri görünce şaşırdı. Eyüp Şentürk ve Dilek Şentürk, konuklarıyla bir süre ilgilendikten sonra dansa kalktı. Dans sonrasında Eyüp Şentürk fenalaştı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Eyüp Şentürk’e ilk müdahaleyi partideki doktorlar yaptı.

EŞİ İLAÇLA UYUTULUYOR

Çağırılan ambulansla hemen hastaneye kaldırılan Eyüp Şentürk ne yazık ki kurtarılamadı. Eyüp Şentürk’ün ölümü üzerine eşi Dilek Şentürk de fenalaştı. Önce hastanede müşahadeye alınan, daha sonra da evine götürülen Dilek Şentürk kontrol altında tutuluyor. Dilek Şentürk’ün kendine zarar vermemesi için ilaçla uyutulduğu öğrenildi.

'BAŞKASI ANLATSA İNANMAZDIK'

Eyüp Şentürk’ün sürpriz partisine katılan yakınları, “Eşini çok severdi. Gazetede birlikte çalışırlardı. Partiye sevdiği herkesi çağırmıştı. Dans sırasında fenalaşınca önce ne olduğunu anlayamadık. Ama sonra acı haber gelince hepimiz yıkıldık. Bu, Eyüp Şentürk’ün hayata veda partisi gibi oldu. Başkası anlatsa buna inanmazdık” dedi.