Victoria’s Secret mankenleri gün içerisinde ne yiyor, ne içiyor?

Victoria’s Secret mankenlerinin muhteşem fizikleri dünya çapında büyük bir ün saldı. Peki, birbirinden seksi bu modeller gün içerisinde neyle besleniyor biliyor musunuz? İşte Victoria’s Secret mankenlerinin beslenme alışkanlıkları…   

20 Kasım 2017, Pazartesi 11:32
A A

Victoria’s Secret modellerinin güzelliklerinden şüphe duymamız elbette mümkün değil. Söz konusu bir de kusursuz fizikleri olunca, sahip oldukları bu görüntü için ne kadar çok çalıştıklarını söylemeden olmaz.İşte Victoria’s Secret (VS) modellerinin muazzam ve fit görünmelerini sağlayan  öğünlerini sizler için derledik.İLK KURAL!Modellerin büyük bir kısmı kan şekerini daha az yükselten glisemik endeksi çok düşük gıdalar tüketiyor.Gelelim öğünlerine… 

BELLA HADID

BELLA HADID

Sabah uyandığında bir bardak limonlu suyu olmazsa olmazı, limonlu su tükettiği zaman kendini daha sağlıklı hissettiğini söylüyor. Bol yeşillik ve taze sıkılmış meyve sularıyla kendini daha iyi hissediyor. Kaçamak yaptığı zamanlarda temizlik yapabilmek adına Pazartesi- Çarşamba günleri detoks yapıyor.

STELLA MAXWELL

STELLA MAXWELL

Sabahları kahve benim için çok önemlidir. Çay severim, ancak sabah kahve isterim genellikle badem sütünden yapılmış latte tercih ederim. ''Aynı zamanda sabahları avokadoyu, bir dilim kızarmış ekmek ve limonla yemeyi çok sevdiğini söylüyor.

JAQUELYN JABLONSKİ

JAQUELYN JABLONSKİ

Sabahları yumurta olmazsa olmazı. Yumurta onun için pratik aynı zamanda iyi bir protein kaynağı olduğu için diğer öğünlerinde sebzelerin içine karıştırmaktan vazgeçemiyor.

ELSA HOSK

ELSA HOSK

Öğle yemeklerinde, zeytinyağı ve bulabildiği en iyi domateslerle  çiğ sebzelerden yapılan soğuk servis edilen ve genellikle domates bazlı olan İspanyol çorbası Gazpaço tüketiyor. Öğle öğününde çok yediğini söylüyor 

JASMINE TOOKES

JASMINE TOOKES

Avokado, domates, bol beyaz peynir, marul ve balzamik sirkeli bir salata tüketiyor genelde üstüne ızgarada tavuk parçaları ekliyor. Bunun harika bir Protein deposu olduğunu iddia ediyor. 

ELSA HOSK

ELSA HOSK

Ara öğün ve atıştırmalıklar için tuzlu meyan kökünü çok seviyor, ''belki çok sağlıklı değil ama çok güzel!'' diyor.Ayrıca humus veya ev yapımı sebzeler tüketmeyi seviyor. 

ROMEE STRİJD

ROMEE STRİJD

Atıştırmalık olarak bir şey yemek yerine su içmeyi tercih ediyor. En az 5 şişe su tükettiğini söylüyor. 

SIGRID AGREN

SIGRID AGREN

En sevdiği atıştırmalık, yoğurt ve fındık parçaları ve taze meyveler ekleyerek yemeyi tercih ediyor. Tuzlu bir şey arzuladığında, yosun yongalarına bağımlı olduğunu ve atıştırma olarak onları tükettiğini söylüyor. 

SIGRID AGREN

SIGRID AGREN

Akşam yemeklerinde fazla zamanı olmadığında veya kendini tembel hissettiğinde evde hazırlamayı sevdiği şey karışık bir salata. İçine marul, domates, pancar, ton balığı veya uskumru, pirinç koyuyor. Son dokunuşları elma sirkesi ve zeytinyağı ile tamamlıyor. Bu tarifi basit ve lezzetli buluyor, her gün yese bile sıkılmayacağını söylüyor. 

JOSEPHINE SKRIVER

JOSEPHINE SKRIVER

Josephine akşam yemeklerinde taze sebze, meyve veya balık yemeyi tercih ediyor.