Ya son anda otelde kalmanız gerekirse?

"LastOda" ile Türkiye'de ilk kez akıllı telefonlar üzerinden son dakika otel odası satış hizmeti veriliyor

13 Kasım 2012, Salı 10:50
A A

İstanbul ve Bursa’dan sonra İzmir’de de faaliyete geçen LastOda, üç bölgede 6.000’e yakın kullanıcısıyla AppStore seyahat kategorisinden fazla talep edilen ilk 10 uygulama arasına girmiş bulunuyor.

Kullanıcılara her gün öğlen saat 12:00 ile gece 01:00 arasında çift kişilik oda garantisiyle seçtikleri otele check-in edebilme kolaylığı sunuyor. Seçilen otellerde o tarihte uygun olan çift kişilik oda rezervasyonu çok hızlı ve ekonomik olarak gerçekleştirilmiş oluyor.

LastOda, otel sahiplerine de seçkin bir müşteri kitlesine doğrudan erişim ve satış kolaylığı sağlıyor. Üye otelleri, konseptleri ve hedef kitlelerine göre kategorilere ayırırken aynı zamanda şehirleri de bölgelere ayırarak üye otelleri aşırı rekabetin getireceği verimsizlikten korumayı hedefliyor.

İHTİYACA UYGUN OTEL

LastOda, otellerin şehirde bulundukları bölgeye göre sınıflandırılmış sisteminde, her gün belirli bir bölgeden sisteme kayıtlı otellerin en fazla 4’ünü müşterilere sunarak seçim kolaylığı ve oteller arasında kontrollü bir rekabet ortamı sağlıyor. Otellerin bir diğer özelliği de her birinin LastOda ekibi tarafından titizlikle seçilip listelenmiş olması… Bu sayede kullanıcılar, kalitesi ve hizmeti onaylanmış oteller arasından ihtiyaçlarına en uygun oteli seçip çift kişilik odalarını tutabiliyorlar.

LastOda’nın kurucusu Burak Balkaya LastOda’yla ilgili olarak “Türkiye’de seyahat alanında gördüğümüz bir eksiği tamamlamak için yola çıktık ve sık seyahat eden kişilerin son dakika konaklama ihtiyaçlarına odaklandık. Bu ihtiyaca yönelik olarak az sayıda, nitelikli oteli, mobil cihaz sahiplerine ekonomik fiyatlarla sunarak otellerini hızlıca seçebilmelerine ve odalarını tutabilmelerine imkan sağlamış olduk” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;