Yağmur Sarıoğlu ve Kerimcan 270'e ulaştı!

Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu, fenomen Kerimcan Durmaz'ı Çeşme'den İzmir Havalimanı'na yetiştirmek için 270 kilometre hız yaptı

27 Haziran 2016, Pazartesi 11:24
A A

Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu’nun hız tutkusuyla bilinen eşi Yağmur Sarıoğlu,  Snapchat fenomeni Kerimcan Durmaz’ı havalimanına götürürken 270 kilometre hıza ulaştı.

Pilotluk eğitimi alarak özel bir havayolu şirketinde işe başlayan Yağmur Sarıoğlu, Lamborghini marka spor otomobilleri ve motosikletiyle medyada sık sık kendine yer buluyor. Yağmur Sarıoğlu bu kez otobanda yaptığı hız denemesiyle gündeme geldi. Yakın arkadaşı olan internet fenomeni Kerimcan Durmaz ile birlikte Çeşme-İzmir otobanına çıkan Sarıoğlu, Lamborghini otomobiyle tam 270 kilometre hıza ulaştı.

Yağmur Sarıoğlu’nun hız denemesini Snapchat’ten yayınlayan Kerimcan Durmaz’ın “Yağmur, korkuyorum” çığlıkları sosyal medyada büyük yankı yarattı.

CEZASI 400 TL!

Hız sınırlarını %10’dan %30’a (otuz dahil) kadar aşmanın cezası 199,00 TL (Peşin 149,25 TL). Yüzde 30'u aşan hız aşımında ise ceza iki katına çıkıyor. Trafik polisi Yağmur Sarıoğlu'nu bu halde yakalasaydı 400 TL ve 15 ceza puanı kesecekti.

POLİSE ŞİKAYET EDİLDİ

Lamborghini ile 270 km hız yapan Sabri'nin eşi Yağmur Sarıoğlu, polise şikayet edildi. Şikayet başvurusunu yapan kişi online başvuruyu sosyal medya hesabından paylaştı.


 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;