Yaklaşan Dolunay'ın etkisi

Cumartesi, 19 Ocak 2013 - 05:00

Merhaba, bu hafta sonu Boğa burcunun enerjisiyle keyfimize oldukça düşkün olacağız. Aynı zamanda yaklaşan Dolunay’ın etkisinde olacağımız için hayatımızda önemli gelişmeler yaşayabiliriz, ani başlangıçlara ya da bitişlere karşı hazırlıklı olmalıyız. İsteklerinizin gerçekleşeceği bir hafta sonu diliyorum.


19 Ocak Cumartesi & 20 Ocak Pazar;
Ay Boğa burcunda seyrine devam edecek, burcu ya da yükseleni Boğa, Başak ve Oğlak olanlar kendilerini çok daha keyifli hissedebilirler. Keyfimize, konforumuza ve lüksümüze oldukça düşkün olabiliriz. Yemek yeme isteğimiz artacağı için kilo alma sorununa karşı dikkatli olmalıyız. Bu hafta sonu ev hayatımıza ve ailemize her zamankinden daha fazla düşkün olabiliriz, sevdiklerimizle vakit geçirmeyi tercih edebiliriz. Cumartesi gecesi itibariyle Güneş Kova burcunda hareket etmeye başlayacağı için burcu ya da yükseleni Kova olanların enerjileri oldukça artacak ve daha fazla dikkat çekmeye başlayacaklar. Teknolojiyle ve gelecekle ilgili konular herkesin hayatında daha fazla önemli olmaya başlayacak.

Ay Boğa’dayken dikkat edilecek durumlar;

*Boğaz ağrısı ve ses kısıklığı.  
*Diş operasyonları.
*Gürültü. 
*Aşırı yemek ve kilo alımı.  

Bu hafta sonu hayatımıza mutlaka “kırmızı” ve “turuncu” renklerini bir şekilde sokmaya çalışalım. Ay Boğa’dayken kıyafetimizde ya da aksesuarlarımızda bu renkleri kullanmamız bize enerji ve çekicilik verecektir.