Yaraları makyajla iyileştiren mucize makyöz!

Makyaj yaraları iyileştirmiyor elbet ama onlarla yaşamamızı öğretiyor ve uygulanan kişiyi mutlu kılıyor. Rus makyöz Goar Avetisyan da ustalıkla uyguladığı tekniklerle adeta bunun yaşayan kanıtı oluyor. Genç makyöz, çeşitli cilt sorunlarının yanı sıra ciddi hastalıklarla mücadele eden kadınların görünüşlerini değiştiriyor. Yaptığı çalışmalarla hayranlık kazanan Goar Avetisyan'ın bu değişimleri paylaştığı Instagram hesabında 4 buçuk milyondan fazla takipçisi var. işte Goar Avetisyan'ın sihirli elleriyle değişen kadınlar... 

05 Mart 2018, Pazartesi 12:14
A A
Vlada

Vlada

Gözlerinden tam 15 kez operasyon geçiren Vlada'ya uygulanan makyajın sonucu.

Svetlana

Svetlana

Kanser tedavisi gören Svetlana da makyajdan sonra böyle değişti.

Marina

Marina

Kanser tedavisi gören Marina da kendisine uygulanan bu makyajla moral buldu.

Lily

Lily

Lily, yüzündeki doğum izleri nedeniyle sayısız operasyon geçirmişti. Ancak yine de tam bir iyileşme sağlanmamıştı. Makyajdan sonra görüntüsü böyle değişti.

Kate

Kate

Kate'in çok hassas bir cildi var. Cildindeki çok sayıda yara izi de cabası. Gülümsemesine bakılırsa makyajın sonucundan çok memnun kaldı.

Julia

Julia

Julia, yaşı henüz çok genç olan bir kanser hastası. kemoterapi tedavisine bu yeni makyajlı görüntüsüyle gitmiş. 

Jamilya

Jamilya

Dağıstanlı Jamilya, henüz 2 buçuk yaşındayken bir kaza geçirdi ve yüzü ileri derecede yandı. Avetisyan'ın sihirli elleri Jamilya'nın görüntüsünü böyle değiştirdi.

Ekaterina

Ekaterina

Ekaterina, kanser hastası. Kendisine yapılan bu makyajın yarattığı değişikliği gördükten sonra hastalıkla mücadele konusunda direncinin arttığını söyledi.

Ann

Ann

Ann, saç ve kirpiklerinin dökülmesine neden olan Alopecia hastalığıyla mücadele ediyor. Makyajdan sonraki görünümü gerçekten çok güzel.

İleri derecede akne problemi yaşayan bir kadının Goar Avesityan'ın usta ellerindeki değişimi...

Düğününde bile makyaj yapmamış olan iki çocuk annesi kadın adeta bir prensese dönüşmüş. 

İşte Goar Avesityan'ın yarattığı makyaj mucizelerinden diğer örnekler...