Yaralı oğlunun başında gözyaşı döktü

Konya'da bisikletiyle işyerine giden 14 yaşındaki Seyit Ali Uyaroğlu, bir otomobilin arkadan çarpması sonucu yaralandı. Kazayı duyup gelen annesi Emine Uyaroğlu, oğlunun başından ayrılmayıp gözyaşı döktü

20 Ağustos 2014, Çarşamba 10:27
A A

Kaza, bugün saat 08.15 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Yeni İstanbul Yolu Uluyayla Üstgeçit yakınlarında meydana geldi.

Yaz tatili nedeniyle babasına yardımcı olmak için sanayi sitesindeki babasının işyerine gitmek için bisikletiyle giden Seyit Ali Uyaroğlu, plakası alınamayan bir otomobilin arkadan çarpması sonucu yaralandı. Sürücü hızla  yerinden uzaklaşırken, çevredekilerde yaralı Uyaroğlu’nu kaldırıma alıp, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Sağ ayağında kırık olduğu tespit edilen Seyit Ali, sağlık ekiplerinin müdahalesi sırasında gözyaşları içinde, "Bacağım acıyor. dayanamıyorum" diyerek ağladı.

Bu sırada kazayı duyup gelen annesi Emine Uyaroğlu, oğlunun elini bir an olsun bırakmayarak oğlunun başında gözyaşı döktü.

Seyit Ali Uyaroğlu, ambulansa alınarak Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, Uyaroğlu’na çarpıp kaçan otomobili ve sürücüsünü belirlemek için çalışma başlattı.

Tolga YANIK / DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;