Yarsuvat: Kan davasını bitirmek istiyorum

Galatasaray'da Ünal Aysal ve Duygun Yarsuvat dönemi mali ve idari yönden oy çokluğuyla ibra edildi!

28 Mart 2015, Cumartesi 18:47
A A

Galatasaray’ın mali kongresinde ibra oylama öncesinde Ünal Aysal ve Duygun Yarsuvat döneminin ayrı ayrı ibra edilmesi yönündeki önerge için ayrı bir oylama yapıldı. Yapılan oylamada iki dönemin ayrı ayrı ibra edilmesi kabul edildi. Önergenin kabul edilmesinin ardından Ünal Aysal dönemini mali açıdan oylandı. Ancak salonun büyüklüğü ve oy verenlerin iki yönde çokluğu yüzünden sayım oldukça uzun zaman aldı.

İlk sayımda sağlıklı sonuç alınamayınca ibra edenler salonun soluna ibra etmeyenler sağ tarafa geçsin yöntemi belirlendi. Yapılan oylamada Ünal Aysal dönemi oy çokluğu ile mali ve idari açından ibra edildi.

Duygun Yarsuvat dönemi için yapılan ikinci oylamada ise ibraya evet verenlerin sayısı artarken Yarsuvat dönemi de ham mali hem idari açından ibra edildi. Oylama sonrasında Ünal Aysal kürsüye çıkarak teşekkür konuşması yaptı. Galatasaray için yine çalışmaya devam edeceğini söyledi. Duygun Yarsuvat da bir konuşma yaparak üyelere teşekkür etti.

"Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki bu kan davasının bitirilmesi için çalışıyorum" 

"Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki bu kan davasının bitirilmesi için çalışıyorum" sözleri salonda alkışlarla karşılanan Yarsuvat, "Benim amacım, seyircimin Kadıköy'de gidip maç seyredebilmesidir. O zaman şartlar eşit olur. Onun için kalktım gittim Fenerbahçe'nin stadına. Bu küçük farkı sizden hissetmemenizi bekliyorum. Gözü kapalı, sadece düşman arayan kişiler olmamamız lazım" şeklinde görüş belirtti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;