Yasak aşkın tüm detayları-3

Çarşamba, 23 Haziran 2010 - 10:31

Yasak aşkın tüm detayları-3

Dışarıdan bakıldığında sessiz sakin görünen konakta, büyük fırtınalar kopmaktadır. Firdevs Hanım’ın planı tıkır tıkır işler. Nihal, Behlül’ün de onu sevdiği düşüncesinin verdiği cesaretle, aşkını ilan eder. Behlül, artık daha büyük bir çıkmazda olduğunu anlar.

‘YASAK AŞK KAYIT ALTINDA!

 Behlül ve Bihter, Firdevs’in planından kurtulmaya çalışırken, Beşir de onların ihanetini ortaya çıkarmaya karar verir. Adnan Bey’in köşkte olmamasını fırsat bilen Behlül ve Bihter, taş eve gider. Aşıklar sevişirken, Beşir pencereden onları kayda alır. Artık ihaneti ispat edecek delili de vardır. Nihal içinse tek gerçek Behlül’e olan aşkıdır. Duygularını herkese söylemeye başlar. Bu konuda karşısında duran tek kişi Matmazel’dir. Beşir, Nihal’in Behlül’e olan aşkını duyduktan sonra, gerçekleri ortaya çıkarmak için topladığı tüm gücünü kaybeder. Nihal’in incitmemek için köşkü terk eder.

Adnan Bey şaşırtıyor... Sonraki sayfada...

ADNAN BEY'İN İHTARI

Behlül, köşeye sıkışır ve olayları nasıl eski haline getireceğini bilemez. Tek çözümün, Nihal’e dürüstçe hislerini açıklamak olduğuna karar verir. Behlül’ün, onu daha fazla umutlandırmamak için yaptığı konuşmayı Nihal farklı yorumlar ve Behlül’ün kendisini sevdiğinden emin olur. Adnan Bey’in kızı için Behlül’le yaptığı konuşma, herkesin hayatını değiştirir. Firdevs Hanım’ın oyununa boyun eğen Behlül, amcasına Nihal’i sevdiğini söylemek zorunda kalır. Adnan ise, kızını üzmesi halinde onu hayatlarından tamamen çıkaracağını söyler. Firdevs, bu gelişmeyi büyük bir sevinçle önce Nihal’e, sonra da herkese müjdeler. Behlül, amcası, Nihal’in masum aşkı ve Bihter arasında büyük bir çıkmazdadır.

Büyük hesaplaşma... Sonraki sayfada...

BÜYÜK HESAPLAŞMA

Bihter ve Behlül, kontrollerinden çıkan çok tehlikeli bir dönemece girmiştir. Aralarındaki gerginlik büyük bir hesaplaşmaya yol açar. Behlül, Nihal’i üzmemesi konusunda, Bihter’i kesin bir dille uyarır. Bihter, çok yaralanır, öfkesi büyür. Onu üzmek için Behlül’ün kendisine hediye ettiği kolyeyi Nihal’e verir. Behlül, bu yaralayıcı hamlenin rövanşını, yılın balosuna Nihal’le gelerek alır. Bu, yasak aşkta yeni bir dönemin başlangıcıdır. Behlül, Nihal’e yaklaştıkça; Bihter, Adnan’la arasındaki mesafeyi kapatır. Çok uzaklardan Beşir’in hastaneye yatırıldığı haberi gelir. Behlül, onu yurt dışındaki hastaneden alıp, İstanbul’a getirir. Ve yolculuk sırasında Beşir’in yasak ilişkiyi bildiğini anlayarak dağılır. Durumu öğrenen Bihter büyük panik yaşamaktadır.

Onlar artık nişanlı... Sonraki sayfada...

ONLAR ARTIK NİŞANLI!

Behlül, artık bir karar vermek zorundadır. Ve Nihal’le evlenme teklif eder. İlk şaşkınlığın ardından Bihter hariç herkes kararı büyük bir sevinçle karşılar. Bihter büyük bir acı içinde, Behlül’ün Beşir’i ikna etmek için diyetinin bu olduğunu anlar. Behlül, bir davette Bihter’le arasındaki ilişkiyi bildiğini ima eden Hilmi Önal’la kavga eder. Hilmi’nin Adnan’ı hangi konuda uyarmaya çalıştığını bir tek Behlül ve Bihter anlamıştır. Bihter için de Behlül ile Nihal’in nişanı, artık bir kaçış noktasıdır. Behlül, Nihal’le nişanlanırken, iki yasak aşığın hayatında, korku hüzün ve pişmanlık dolu yeni bir dönem başlar.... (Milliyet)

Aşk-ı Memnu'da daha önce neler oldu? Sonraki sayfada....

Aşk-ı Memnu'da daha önce neler oldu?

YASAK AŞKIN TÜM DETAYLARI-2

YASAK AŞKIN TÜM DETAYLARI-1

En güzel Aşk-ı Memnu fotoğrafları... Sonraki sayfada...

En güzel Aşk-ı Memnu fotoğrafları:

AŞK-I MEMNU'NUN EN ATEŞLİ SAHNELERİ!

YENİ NESİL JÖN KIVANÇ TATLITUĞ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

İŞTE GERÇEK BİHTER!

 

6