Yaşaması mucize

Trafikte kendisine arkadan çarpan aracın altında kalan motosikletli şans esri kurtuldu

27 Nisan 2011, Çarşamba 13:24
A A

ABD'nin Teksas eyaletinde gerçekleşen bir kazada yavaşlayan araçları son anda fark eden ehliyetsiz sürücü, duramayınca önündeki motosiklete çarptı. Motosiklet ve sürücüsünü sürükleyen otomobil öndeki bir başka otomobile çarparak durabildi.

Güvenlik kamerasının kaydettiği görüntüde, paralı otoyolda seyreden 25 yaşındaki eski asker Zacharie Perez, motosikleti ile 3 şeritli yolun sol şeridinde ilerliyor.

Tünel girişinde trafik akışının yavaşlaması ile araçlar hızlarını düşürüyor. Perez de yavaşlıyor ancak arkasından gelen otomobil sürücüsü Perez'e süratle çarpıyor.

Adobe Flash Player Yükle

Perez ve motosikleti otomobilin altında sürükleniyor. Önündeki bir başka araca çarpan otomobil güçlükle dururken, motosiklet sürücüsünün sürüklenme anında aracın altından kurtulabildiği görülüyor. Perez, olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırılırken göz altına alınan sürücünün ehliyetsiz, aracın da sigortasının bulunmadığı ortaya çıktı.

Vücudunda kırıklar tespit edilen Perez, kazadan nasıl kurtulduğuna hala inanamadığını söyleyerek, Irak'ta savaştım ve hayatta kaldım ancak burada neredeyse ölecektim. Kaskım hayatımı kurtardı dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;