Önceki Fotolar

Yasemin Özilhan'dan İpekyol'a özel koleksiyon

Stiliyle modaseverlere ilham kaynağı olan Yasemin Özilhan İpekyol ile birlikte yepyeni bir koleksiyona imza attı

19 Ekim 2017, Perşembe 11:55
A A

İlhamını 90’lı yıllardan alan lüks kumaşların modern silüetler ile birleştirildiği, maskülen ve feminen detayların kusursuzca dengelendiği koleksiyon, Ipekyol kadını için yeni bir kapı aralıyor…

Eklektik parçaların, korse ve bağlama detayları ile feminen hatları ön plana çıkaran modellerin göze çarptığı Yasemin Özilhan for Ipekyol koleksiyonu; asimetrik kalıp detaylarıyla da modern görünümünü pekiştiriyor.

Ekim ayı itibariyle Ipekyol mağazalarında moda tutkunlarıyla buluşan Yasemin Özilhanfor Ipekyol koleksiyonunun gözde tasarımları arasında; oversize yün kaban ve trikolar, couture işçiliği (kişiye özel) ile hazırlanmış smokin ceketler, 0 deri skinny pantolonlar ve Yasemin Özilhan stili ile bütünleşmiş siyah mini elbiseler yer alıyor.

Sezonun trendi olan ekose ve prince de galles desenlerinin bir arada kullanıldığı koleksiyonda, siyah ve kırık beyaz ağırlıklı renk hakimiyetine balkabağı rengi eşlik ediyor.  

Rafine tarzı, sakin duruşu ile dikkat çeken Yasemin Özilhan’ın stiliyle harmanladığı Yasemin Özilhan for Ipekyol koleksiyonu yeni sezonda Ipekyol kadınına yepyeni bir görünüm sunuyor.

SİNEM KOBAL VE SERANAY SARIKAYA DA TANITIMDA VARDI

SİNEM KOBAL VE SERANAY SARIKAYA DA TANITIMDA VARDI

Koleksiyonun tanıtımında dostları da Yasemin Özilhan'ın yanındaydı. 

Yasemin Özilhan ve Serenay Sarıkaya

Yaemin Özilhan ve Sinem Kobal

Yasemin Özilhan ve eşi İzzet Özilhan 

Serenay Sarıkaya