Yasemin'i hatırlayacak mı?

'Umutsuz Ev Kadınları'nda bu hafta yine heyecanlı bir bölümle ekrana gelecek

08 Kasım 2012, Perşembe 09:56
A A

Sinan uzun zamandır hareketsiz halde hastahanede yatmaktadır. Bu hafta Yasemin, Sinan’ın uyandığı haberini öğrenir öğrenmez sevinçle Sinan’ın yanına koşacak. Ancak Sinan büyük aşkı Yasemin'i hatırlayabilecek mi?

Sinan gözünü açar açmaz karşısında Emel’i,  Emel ise tanıdığı, bildiği Sinan’dan çok farklı birini bulur. Çünkü Sinan son bir yılını hatırlamamaktadır. Yasemin, Sinan’ın uyandığından habersiz, kızı, eski kayınvalidesi ve Kenan’la birlikte pansiyondadır. Müjdeli haberi vermeye çalışan arkadaşları ona zorlukla ulaşır. Sevinçle Sinan’ın yanına koşan Yasemin karşılaştığı manzarayla şaşkına döner.

Sinan büyük aşkını hatırlayacak mıdır? Nermin bir komşusuna yardım etmeye çalışırken, kızıyla ilgili şaşırtıcı gerçeği öğrenir. Zeliş, eve yerleşmeye çalışan Kudret’ten kurtulmak isterken, başı polisle belaya girer. Geceyi karakolda geçirir. Hem Zeliş, hem Kudret  artık aralarındaki bağı tamamen koparmayı göze almıştır. Ömer’in sürpriz bir kararla işten ayrılması Elif’i şaşkına çevirir. Ancak yapmak istediği iş daha da şaşırtıcıdır. Elif, destek olmakla olmamak arasında kalır.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;