Önceki Fotolar

Yatağa alternatif mekan önerileri

Bir dakika içinde sevişmek için mekan seçmek zorunda kalsanız ne yaparsınız? İlişkinizi yatağın dışına taşımak yeni heyecanların kapısını aralayacak. Etrafınıza bir göz atın ve uygun bir yer bulup bulamayacağınızı araştırın.  

30 Ocak 2018, Salı 12:33
A A

İşin tek sırrı; kimseye yakalanmamak... Hızlı, bir o kadar da ateşli bir sevişme için önerilerimize göz atın:  

Kapı Onu bütün akşam özlemle beklediniz. Seksi bir kıyafetle karşılamaya ve gelir gelmez üzerine atlamaya ne dersiniz? Anahtarlarını bile yerine koymadan pantolonunu açmaya başlarsanız, kendini son derece seksi hissedecektir! 

Merdiven Hızlı bir uçuş için merdivende sevgilinizin kucağına, yüz yüze bakmayacağınız şekilde oturun. Durduğunuz basamağı iyi seçin ki, kol ve ayaklarınızı denge kurmak için kullanabilin. Kaygan ahşap ya da mermer merdivenlerde kaymamak ve kendinizi yaralamamak için altınıza bir örtü serebilirsiniz. 

Duş Seks yapmak için en sıcak yerlerden biri de duş. Yalnız dikkat: Fazla akrobasi yapmaya kalkmayın, kayıp bir yerlerinizi incitebilirsiniz. Sevgilinizin kafasının altına bir havlu yerleştirirseniz, daha rahat edecektir.  

Mutfak tezgahı Makarnalarınız haşlanırken, iştahınızın açılması amacıyla tezgaha uzanın ve bir yıldırım seksi deneyin. Ya da siz tazgaha dayanmış bir şeyle hazırlarken eşinizin arkanızdan size sarılmasına izin verin ve kalanını hayal gücünüze bırakın. 

Kabin Okulda, öğretmenlerinizden kaçarak köşelerde el ele tutuştuğunuz günleri unuttunuz mu? İşte tıpkı o günlerdeki gibi, soyunma odasını birkaç dakikalığına işgal edin, ancak bu sırada fazla ses çıkarmamaya özen gösterin... Bir de etraftaki kameralar konusunda uyanık olun.  

Şezlong Minderli şezlongları tercih ederseniz, dizleriniz yaralanmayacaktır. Siz kalçalarınızla dairesel hareketler yaparken, sevgiliniz ayaklarını kullanarak ileri geri hareket edebilir. Açık hava sizi daha da etkileyecek...  

Araba Ev ortamı sevişmeleriniz için artık banal mi geliyor? Arabaya atlayın ve bir varyasyon deneyin. Uygun bir yere park ettikten sonra, koltukları sekse uygun bir pozisyona getirip, başka türlü bir yolculuk gerçekleştirin.  

Su Su dolu havuz ya da küvette partneriniz otursun. Siz de yüzünüz ona bakar şekilde kucağına oturun. Kalçalarınızı kaldırarak sizi su üzerine çıkarıp, yeniden daldırmasını isteyin.  

Bar tuvaleti Uygun bir zaman bulup birlikte tuvalete süzülün. Klozet kapağını kapatın ve sevgilinizi onun üzerine oturtun. Siz de kucağına oturarak bu ateşli ve heyecanlı sevişmenin tadına varın.