Önceki Fotolar

Yatakta istediğinizi elde etmenin 18 yolu

Yatakta hem kendinizi hem de eşinizi mutlu etmek düşündüğünüzden kolay olabilir. Yatak odanızda yeniliklere yer açıp mucizelere şahit olmak işten bile değil!  

16 Ocak 2018, Salı 10:04
A A
2 Havaya sokmak için

2 Havaya sokmak için

Ufak bir çekişme uyarıcı olabilir. Sinirine dokunacak konulardan tatlılıkla bahsettikten sonra gülmeye ve onu öpmeye başlayın. Öfkenin yarattığı adrenalin ve gülme hormonu endorfinin birleşimi şehvetli seks için harika bir karışımdır. 

3 Tabusuz seks

3 Tabusuz seks

Erotik bir oyun içerisinde farklı rollere bürünmek nasıl olurdu? Daha önce cesaret edemediğiniz şeyleri deneyip yeni maceralara yelken açın. 

4 Riskli mekanlar

4 Riskli mekanlar

En iyisi sizin bir miktar yüksekte durabileceğiniz merdiven, basamak gibi yerler ya da sabit koltuklar, sandıklar, masa tenisi masaları gibi eşyalardan faydalanmaya bakın. Bu tecrübeden ikiniz de memnun kalırsanız ilerde risk almaktaki cesaretinizde gözle görülür bir artış olacaktır. 

5  Isınma turları

5 Isınma turları

Zevki yaşamak istediğiniz tarafa doğru yönlendirin. Köpüklü bir banyo mu? Su küvete dolarken, siz ipek kimononuzla ortalıkta dolaşıp etrafa tütsüler yardımıyla aromatik kokular yayılmasıyla ilgilenin. Odanın içinde ihtiyacınız olan her şeyin hazır bulunmasını sağlayın. Kumaşlar, losyonlar, masaj yağları, tüyler... 

6 Kıskançlık

6 Kıskançlık

Kıskançlık, tutku çorbasının tuzu gibidir. Alışverişte, barda ya da restoranda dozunu fazla kaçırmamak şartıyla başka bir adamla flört edin. Dekoltenizle onu kışkırtın. Sonrasında ona dokunarak "Bir şeyin mi var?" diye sorun. Rekabet hissi testosteron akışını hızlandıracak.  

7 Bir yarışma sahneleyin

7 Bir yarışma sahneleyin

Bilek güreşinde kazanacağınızı iddia edin ya da 30 saniyede sizi soyamayacağını... Yarışma hissi erkeklerde en yüksek performansın ortaya konmasını sağlar. 

8 Zamanlama

8 Zamanlama

Erkekler her zaman seks ister mi? Onun nasıl bir havada olduğuna dikkat etmeyi unutmayın. Çiftler arasında iki tarafın aynı anda istemesi efsanesi vardır. Dikkatini çekmeyi ve onayını almayı başardıysanız onu istediğiniz tarafa doğru yönlendirin. 

9 Adım adım

9 Adım adım

Cinsel hayatınızı bir gecede komple değiştiremezsiniz. Hayalinizdeki her şeyi bir kerede gerçekleştirmeye çalışmayın. Ufak tefek değişikliklerden başlayın, fetiş eşyaların olabilir mesela, ya da başka rollere bürünme oyunlarını deneyebilirsiniz ama birbirinizi fazla zorlamayın. 

10 Doğru yönlendirme

10 Doğru yönlendirme

Evinizde ortalıkta erotik dergiler bırakın ya da önceden kararlaştırdığınız komedi filmi yerine erotik bir film seçerek ona sürpriz yapın. 

11 Telefon kaçamakları

11 Telefon kaçamakları

Telefonda konuşuyorsunuz. Kimse sizi dinlemiyor, utanacak hiçbir şey yok. Gözlerinizi kapatın ve aklınıza gelen soruları sormaya başlayın. "Çırılçıplak önünde diz çöksem ne yaparsın?" “Neler yapmamı isterdin?" Telefon konuşmasından sonraki görüşmeniz heyecanlı olacaktır. 

12 Arabada

12 Arabada

Günün hangi saatinde, nereye park etmeli? Bu planların avantajı ise uygun koşulları bulduğunuzda ortaya çıkacaktır. 

13 Değişiklik iyidir

13 Değişiklik iyidir

Bilinmeyen yüzlerinizi göstererek sizi yeniden keşfetmesini sağlayın. Daha önce yapmadığınız ufacık bir şey: Hep gözleriniz kapalı mı öpüşürsünüz, açık tutun ya da normalde yüksek sesli mi sevişirsiniz, sessiz olun. Sonra da bunu nasıl bulduğunu sorun: Hoşuna gitmiş mi? Böyle mi devam etmelisiniz? Sonuç: Duyularınız bu ufacık değişiklikle tam uyanıklığa geçecek. 

14 Övgüyü unutmayın

14 Övgüyü unutmayın

Erkekler her zaman pohpohlanmak ister. Deneysel seks de buna dahildir. İyi yaptığı her şeyi övün. Bir yandan da hoşunuza gitmeyenlerin üstünde çok fazla durmayın ama bunun sizin zevkiniz olmadığını fark etmesini sağlayın.

15  Tatmak, koklamak, dokunmak...

15 Tatmak, koklamak, dokunmak...

Cinselliği bütün duyularınızla yaşamak istiyorsunuz. Birbirinizin vücudunu, arzularını keşfetmek için tüm duyularınızdan yararlanın. 

16 Havaya sokmak için

16 Havaya sokmak için

Spontane seks için de olsa bazı şeyleri önceden planlamanız, en iyi koşulların ne olduğunu düşünmeniz gerekebilir. Hava sıcaklığından, çevrede bulunabilecek insanlara, pratik kıyafetlere kadar bir sürü ayrıntıyı hesaba katmanız gerekecektir.  

17 Kendinize meydan okuyun

17 Kendinize meydan okuyun

Alt dudağı emmek, enseyi ısırmak gibi ayrıntılar, "Bugün mayışmak yok" mesajının iletilmesi için en iyi sinyallerdir. Sonunda kendinizi halının üstünde, nefes nefese ve terlemiş şekilde bulabilirsiniz. Alışılmışın dışında bir şeyler yapmak istiyorsunuz, çok da yumuşak olmasın, biraz güç gösterisi olsun istiyor canınız: Sert dokunuşlar istiyorsunuz

18 Spontane seks

18 Spontane seks

Onu hemen şu anda istiyorsunuz. O an olduğunuz yer neresi olursa olsun fark etmez. Gizlilik hissi erotizmin yükselmesine sebep olur, zevk için önemli bir kamçıdır.