Yatta tecavüz iddiası

Çocuk Yurdu'nda kalan genç kıza, yatta bıçakla tehdit edip tecavüz eden iki kişi gözaltına alındı

Yatta tecavüz iddiası

Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu'nda kalan 14 yaşındaki M.G., Bahçelievler' de gittiği bir internet cafede S.A ve S.O ile tanıştı.

Konuşma sırasında kalacak yeri olmadığını söyleyen kıza yer ayarlayacaklarını iddia eden S.A ve S.O., M.G.yi de yanlarına alarak Ataköy Marina' da bulunan bir arkadaşlarının yatına götürdü.

Burada tecavüze uğradığını öne sürerek karakola başvuran M.G, ifadesinde yatta bir süre sohbet ettikten sonra yattaki tuvalete girmek istediği sırada yanına gelen S.A. kendisiyle birlikte olmak istediğini söyledi. Teklifi reddetmesi üzerine cebinden bıçak çıkararak M.G' nin boğazına dayayan S.A burada genç kıza tecavüz etti.

Karakola gelerek gözyaşları içerisinde tecavüze uğradığını öne süren M.G. verdiği ifadede tecavüzün ardından S.O' nun da kendisiyle beraber olmak istediğini ancak bağırması üzerine vazgeçerek kendisini taksiye bindirdiğini söyledi.

İDDİALARI REDDETTİLER

14 yaşındaki M.G' nin şikayeti üzerine harekete geçen Bakırköy Asayiş Büro Amirliği' ne bağlı ekipler olaya karışıtığı iddia edilen S.A ve S.O' yu Bahçelievler' de gözaltına aldı. Kartaltepe Polis Merkezine getirilen şüpheliler ifadelerinde M.G' ye tecavüz ettikleri iddiasını reddetti. İfadelerinin alınmasının ardından S.A ve S.O Bakırköy Adliyesi' ne getirilerek savcıya ifade verdi.

Tecavüz suçlamalarını reddeden şüpheliler gazetecilerin sorularını ' Tüm gerçekler Adli Tıp raporunda ortaya çıkacak. Tecavüz iddiası doğru değil' şeklinde cevap verdi.