Yavuz Bingöl Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen ile yakınlaştı

Cingöz Recai filminin galasına Yavuz Bingöl, Didem Delen ile yakınlaşmasıyla damga vurdu

12 Ekim 2017, Perşembe 12:05
Yavuz Bingöl Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen ile yakınlaştı
Duymayan Kalmasın'ın haberine göre, Yavuz Bingöl Cingöz Recai filminin galasına Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen ile birlikte geldi.

İddiaya göre ikili gece boyunca birbirinin yakın markajındaydı.

Öte yandan Kısmetse Olur yarışmacısı Didem Delen yine Kısmetse Olur yarışmacısı Adnan Kızıltaş ile birlikteydi. Çiftin ayrılık nedeni ise trajikomikti.

Kısmetse Olur’un birincileri Adnan Kızıltaş ve Didem Delen ayrıldıKısmetse Olur’un birincileri Adnan Kızıltaş ve Didem Delen ayrıldı


NE OLMUŞTU?


İddiaya göre ayrılığın nedeni, programın birincisi olan ve yarışmadaki diğer adaylarla da flört ettiği ileri sürülen Adnan Kızıltaş’ın Didem Delen’e sahte bir yüzükle evlilik teklifi etmesi.

Adnan Kızıltaş’ın aldığı yüzük Didem Delen'in parmağına büyük gelince genç kadın yüzüğün ölçüsünü küçültmek için kuyumcuya gitti. Tektaşının küçültülmesini istediğini belirten Didem Delen aldığı yanıtla şoke oldu.

Kuyumcu,  yüzüğün değerinin 5 TL, küçültme işleminin en az 20 TL olduğunu dile getirince Didem Delen, soluğu sevgilisinin yanında aldı. Sahte yüzük nedeniyle sert bir kavgaya tutuşan çift ayrılık kararı aldı.

didem delen ve adnan ile ilgili görsel sonucu
Öykü Gürman'dan Yavuz Bingöl'e: Yerim dolmazÖykü Gürman'dan Yavuz Bingöl'e: Yerim dolmaz

Didem Delen Kısmetse Olur yarışmasından önce O Ses Türkiye'ye de katılmıştı.


Kısmetse Olur Didem O Ses Türkiye yarışmacısı çıktıKısmetse Olur Didem O Ses Türkiye yarışmacısı çıktı