Yaz İndirimleri Sadece Steamle Sınırlı Değil

Yaz indirimleri, yalnızca Steam tarafından uygulanmadı.

29 Haziran 2016, Çarşamba 12:11
A A

 

Playstore hakkında biraz bilgi verecek olursak;

 

Playstore mağazasına ister Türk Telekom müşterisi olun ister olmayın üye olmanız mümkün. Bununda bir ayrıcalığı var tabi. Eğer Türk Telekom müşterisi iseniz oyun alımlarında daha uygun fiyatlara almanız ve faturanıza ek 12 taksit yapma imkanı verirken Türk Telekom abonesi değilseniz kredi kartı ve mobil ödeme ile de alışveriş yapabilirsiniz.Diğer oyun platformları kadar güvenli olan Playstore ‘den Dünya’da kabul görmüş Download Manageri ile güvenli bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Üye olduğunuz an size hatrı sayılır 10 TL’lik bir hediye çeki ve bununla beraber oyunlarınızı arkadaşlarınızla paylaşıp arkadaşınızın da üye olması halinde alacağınız bir diğer 10TL’lik hediye çeki alma imkanını da sunuyor. Tabiki bu çekler 50TL üzeri alışverişlerde geçerli. Şu anki 80 üründe indirim olması bu çekleri çok cazip kılıyor. Dilerseniz piyasaya çıkmayan oyunlara ön sipariş verip Dünya ile aynı anda oynayıp tadını çıkarma imkanı’da sunuyor. Farklı dijital paltformların yaz indirimleri bayram indirimleri derken oyuncular bayramın ve yazın zevkini doyasıya çıkartıyor.
Son olarak önemli tavsiyeler verecek olursak;
1. Öncelikle hiç bilmediğiniz bir oyunu ” Aaa şu oyun ucuzmuş” diye düşünüp almaya karar vermeyin.Tanıtımlarını oyun özelliklerini araştırıp öyle karar verin sonradan pişman olmayın.

 

2.Çok hoşunuza giden bir oyun buldunuz fakat sizin sisteminiz oyun sisteminin çok altında kaldı.Bunu göz ardı edin, Bilgisayarınızı her zaman yeniler ve ya sistemizi her zaman yükselte bilirsiniz ama oyunu her zaman indirimde bulamazsınız.

 

Galaxy Note 7 Hakkında Yeni Detaylar Paylaşıldı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;